Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8

Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych zablokowana jest w środę droga krajowa nr 8 (Wrocław-Kłodzko) pomiędzy miejscowościami Ząbkowice Śląskie i Szklary (Dolnośląskie). W wypadku zginęły dwie osoby.


Jak powiedział rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, w zderzeniu dwóch aut osobowych zginęła kobieta kierująca jednym z pojazdów oraz podróżujące z nią 10-letnie dziecko.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (96)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
93
~witek 2013-05-01 (13:54) 10 godzin i 30 minut temu

I niech nikt nie zgania na stan dróg bo przyczyną niemal wszystkich takich tragedii jest tylko PRĘDKOŚC I BEZMYŚLNE WYPPRZEDZANIE!!!Jeżdzę w kraju w którym prawie ten problem nie istnieje.Ludzie jadą jeden za drugim,nie wyprzedzają,nie przekraczają prędkości i ZYJĄ!!!!Cz to jest takie trudne do zrozumienia?Polaku cwaniaku tylko o tych 3 warunkach trzeba pamiętac na drodze.Czy to zbyt wiele???A mówią że mamy takie mądre i wykształcone społeczeństwo...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
58
~Przemek 2013-05-01 (13:36) 10 godzin i 48 minut temu

TUSKU!!!! Mieszkam i pracuje w Niemczech, place tu podatki stad moj apel: dotacje z UE na drogi sa placone z moich podatkow, wiec zacznij je madrze wydawac anie trwonic na drogi do Sopot. Mieszkalem w okolicach Zabkowic i znam ta droge. JEST FATALNA!!!! JAK DLUGO JESZCZE BEDA TAM GINAC MOI ZNAJOMI przez twoje brakorobstwo i lenistwo, leniu?!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
46
~gosc 2013-05-01 (13:08) 11 godzin i 16 minut temu

Niestety to nie wina przepisow drogowych ani stanu drog wina tylko ludzi nie rozwaznych szybko jezdzacych wyprzedzajacych i tych TIROW ktore moga jezdzic jak chca i jaka chca szybkoscia na calym swiecie tiry maja ograniczona predkosc jazdy i tylko na prawym pasie a w POLSCE JAK JEST????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7