więcej

lubuskie

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą.

PAP |  dodane 2011-12-22 (14:55) 2 lata 11 miesięcy 5 dni 1 godzinę i 58 minut temu
drukuj

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 27 w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego w powiecie zielonogórskim. Doszło tam do zderzenia renaulta laguny z samochodem ciężarowym.



- Na miejscu zginął kierowca pojazdu osobowego - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny. Organizowane są objazdy.

Droga nr 27 łączy na tym odcinku Zieloną Górę z Żarami, a sam Nowogród Bobrzański znajduje się mniej więcej w połowie odległości między tymi miastami.

(aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1 11.11%
nie 8 88.89%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (19)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~SIWY 2012-12-22 (13:39) 1 rok 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 14 minut temu

BACA - POKÓJ TWOJEJ DUSZY ***

odpowiedz

0
0
~świdnica 2012-07-26 (18:59) 2 lata 4 miesiące 21 godzin i 54 minuty temu

bezmyślność ludzi to jedno a wykonanie i parametry drogi to drugie w pakiecie daje tragedie

odpowiedz

0
0
~glada 2012-07-26 (01:10) 2 lata 4 miesiące 1 dzień 15 godzin i 43 minuty temu

połowa ludzi powinna jezdzic rowerami to by żyli długo i szczesliwie

odpowiedz

0
0
~Piorun 2012-07-25 (20:46) 2 lata 4 miesiące 1 dzień 20 godzin i 7 minut temu

Nie umita jezdzic tonie jezdzijta

odpowiedz

0
2
~alantransports 2012-07-25 (10:51) 2 lata 4 miesiące 2 dni 6 godzin i 2 minuty temu

Fajny odcinek...niezle mozna pocisnac heh jak sie ma czym:)

odpowiedz

2
0
~majesiu 2012-07-24 (18:40) 2 lata 4 miesiące 2 dni 22 godziny i 13 minut temu

To jest droga smierci. Tam tez zgineli kilku moich znajomych.

odpowiedz

1
0
~nb 2012-07-19 (22:58) 2 lata 4 miesiące 7 dni 17 godzin i 55 minut temu

N.B-Z.B---------------na tej trasie zginela rodzina 3 osoby ojciec matka i syn i dalej nikt ztym nic nie robi

odpowiedz

3
0
~Zielonogórzanin 2012-07-17 (16:53) 2 lata 4 miesiące 10 dni i 1 minutę temu

Ta droga ma do siebie to, że jest tam masa wypadków. Co z tego, że nawierzchnia jest nowa, równa etc. skoro ludzie jeżdżą tam jak wariaci ? Nie piszę tutaj oczywiście o tym akurat wypadku, bo żadnych szczegółów w artykule nie podano, ale wiem, co tam się czasami dzieje.

odpowiedz

21
0
~nikt wazny 2011-12-22 (15:46) 2 lata 11 miesięcy 5 dni 1 godzinę i 7 minut temu

dlaczego nikt nie moderuje tych komentarzy? czy ja zawsze musze sie zdenerwowac ? ludzie nie maja sumienia rozumu i juz sama nie wiem czego piszac tak bezmyslne komentarze.Szczere wyrazy wspolczucia dla tych ktorym smierc zabrała radosc

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~JA 2011-12-22 (16:30) 2 lata 11 miesięcy 5 dni i 23 minuty temu

Boże ludzie jak możecie -przecież on miał rodzinę która go kochała....ja niedawno straciłam syna w wypadku i też o nim pisali chociaż był tylko pasażerem.Zastanówcie się....POKÓJ JEGO DUSZY-kondolencje dla rodziny.

odpowiedz

2
6
~pawel 2011-12-22 (16:15) 2 lata 11 miesięcy 5 dni i 38 minut temu

no proszę zginął w Polsce ,a mógł pojechać do Afganistanu i tam byłby...bezpieczny!

odpowiedz

1
12
~Mikołaj 2011-12-22 (16:07) 2 lata 11 miesięcy 5 dni i 46 minut temu

I dobrze. Znów poprosił o Renault w tym roku. Miałem tego dość.

odpowiedz

4
0
pawelno18 2011-12-22 (15:58) 2 lata 11 miesięcy 5 dni i 55 minut temu

brawura robi swoje !

odpowiedz

3
0
~slavvciu 2011-12-22 (15:46) 2 lata 11 miesięcy 5 dni 1 godzinę i 7 minut temu

a może dokładniejsze info??

odpowiedz

0
5
~longer21110 2011-12-22 (15:44) 2 lata 11 miesięcy 5 dni 1 godzinę i 9 minut temu

czyli ktoś taki jak Ty???

odpowiedz