więcej

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2012-09-07 (13:45) 2 lata 16 dni 8 godzin i 38 minut temu
drukuj


Tomasz Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek opinie
Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera - podaje Radio ZET. Kontrowersyjny agent Tomek wezwał funkcjonariuszy, gdyż odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW o Amber Gold.

W ocenie Kaczmarka ten dokument jest jawny, dlatego wezwał posiłki. W rozmowie z reporterem Radia ZET tłumaczył, że Donald Tusk mówił wcześniej, że chce aby ta notatka była odtajniona. - Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił - mówi poseł.
Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił Tomasz Kaczmarek


Sprawą zainteresował się już rzecznik rządu Paweł Graś. Poseł Kaczmarek wyszedł już z kancelarii premiera.

Wezwał policję do studia TVN24

Wcześniej Kaczmarek wezwał policję do studia TVN24, gdzie poseł Andrzej Dera dyskutował z przedstawicielem Wolnych Konopi Andrzejem Dołeckim o legalizacji miękkich narkotyków. Dołecki w pewnym momencie wyciągnął z kieszeni foliową torebkę i zasugerował, iż może w niej być marihuana. Wtedy to postanowił działać agent Tomek.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przeszukali Dołeckiego oraz inne osoby obecne w tym czasie w studiu, nie znaleźli jednak narkotyków.

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 759 61.51%
nie 475 38.49%

Przeczytaj też

Ryszard Czarnecki: to próba przerzucenia winy na posła PiS

dodane 2012-09-09 (10:15) 2 lata 14 dni 12 godzin i 8 minut temu

"GPC": Wojna Tuska z ABW

dodane 2012-09-06 (13:20) 2 lata 17 dni 9 godzin i 3 minuty temu

Tomaszowi Kaczmarkowi grożono śmiercią

aktualizacja 2012-09-06 (11:17) 2 lata 17 dni 11 godzin i 6 minut temu

PiS chce, by ABW upubliczniła notatkę dla premiera ws. Amber Gold

dodane 2012-09-05 (13:10) 2 lata 18 dni 9 godzin i 13 minut temu

Paweł Graś odpiera zarzuty wobec Donalda Tuska

aktualizacja 2012-09-04 (21:05) 2 lata 19 dni 1 godzinę i 18 minut temu

Kiedy premier zapoznał się z notatką ABW? PiS domaga się wyjaśnień

aktualizacja 2012-09-04 (12:20) 2 lata 19 dni 10 godzin i 3 minuty temu

Szef ABW Krzysztof Bondaryk będzie najpoważniejszą ofiarą afery Amber Gold?

aktualizacja 2012-09-03 (10:14) 2 lata 20 dni 12 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Spisała was kiedyś policja ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (829)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Wyborca 2012-12-20 (11:58) 1 rok 9 miesięcy 3 dni 10 godzin i 25 minut temu

Kiedy agent Tomek stanie przed sadem za wszystkie swoje przekręty i finansowe nadużycia w czasie pełnienie służby.

odpowiedz

2
1
~fds 2012-10-23 (08:21) 1 rok 11 miesięcy 14 godzin i 2 minuty temu

Z niego to dobry chłop, tylko ludzie sk.....y, że mu życie darowali...

odpowiedz

3
1
~Teo54 2012-10-04 (17:42) 1 rok 11 miesięcy 19 dni 4 godziny i 41 minut temu

Czy to prawda że ten głupek został emerytem po 15 latach "pracy",dostaje 4 tys emerytury a teraz jest pOsłem z ramienia PiSu ???.

odpowiedz

42
28
~mika 2012-09-07 (18:22) 2 lata 16 dni 4 godziny i 1 minutę temu

Ależ on obleśny!!!!!!!!! Co te kobity w nim widziały-chyba że ma ukryte walory !!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

14
8
sagascandinawia 2012-09-08 (11:14) 2 lata 15 dni 11 godzin i 9 minut temu

to coś było agentem ? chyba ubezpieczeniowym

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
3
~sd 2012-09-16 (15:10) 2 lata 7 dni 7 godzin i 13 minut temu

Kto wypromował tego oszołoma?????????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
Obserwator analityk 2012-09-17 (14:15) 2 lata 6 dni 8 godzin i 8 minut temu

Kiedy jego koledzy wartościowi agenci pracują dla Polski do dobrej 60siątki, tego agencinę zdekonspirowano i na emeryturkę wysłano, pewno żeby nie przeszkadzał. Na posła tej partii taki akurat świetnie sie nadaje, pasuje doskonale.

odpowiedz

5
1
~agentka 2012-09-16 (17:45) 2 lata 7 dni 4 godziny i 38 minut temu

coś tmu pajacowi w glowie się pomieszało i to tacy mają decydować o panstwie i społeczeństwie? chore panstwo

odpowiedz

5
3
~rudkub 2012-09-16 (16:34) 2 lata 7 dni 5 godzin i 49 minut temu

Agent Tomek za bezpodstawne wezwanie policji powinien ponieść wszystkie koszta związane z tą akcją przeszukania gości w studio TVN-24.

odpowiedz

5
1
~wiesieka 2012-09-16 (16:15) 2 lata 7 dni 6 godzin i 8 minut temu

No cóz teraz widać jaki cymbał , raczej taki dziad agent.Co w tym złomi9e widziały kobiety??nie wiem. ja takie nico nawet jakby było agentem nie wpusciłbym w dzrwi swego mieszkania. AGENT tOMEK SMIECHU WARTY CZŁEK O MARNYM wykształeceniu, taki ico.

odpowiedz

2
1
~szeryf 2012-09-09 (23:47) 2 lata 13 dni 22 godziny i 36 minut temu

ciekawe czemu nie zamieszczaja moich postów ???

odpowiedz

8
4
~szeryf 2012-09-09 (23:41) 2 lata 13 dni 22 godziny i 42 minuty temu

mam w rodzinie niestety też takiego pajaca z tego cyrku. On w swej bezkarności posunął się do odcięcia drzwiami antywłamaniowymi dostępu do jedynej toalety w budynku 80 - sięcio letnie starszej kobiecie i jest nadal bezkarny.Odcinał jej prąd i gaz... schował lekarstwa gdy wróciła z pobytu w szpitalu.. . Mimo że nie mieszka pod adresem tylko bywa... Oni sa wychowywani w odruchu Pawłowa - jesteśmy ponad prawem. Wyciągaja legitymacje na początku rozmowy załatwiając sprawy prywatne i twierdzą, że " dokonują czynności operacyjnych " czytaj tajne przez poufne. Nie ma na nich bata bo są ponad ... A art. Z USTAWY O NICH MÓWIĄCY O BYCIU WZOREM CNÓT - maja w tzw. rzyci... Prawo sobie a życie sobie. jednak do czasu....do czasu... czyli do emerytury... a to już niedługo ... a program życia po służbie nie przewiduje wizyty Św. Mikołaja... ;) pozdrowienia dla namierzających IP...

odpowiedz

7
1
~Krawężnik. 2012-09-09 (13:43) 2 lata 14 dni 8 godzin i 40 minut temu

Krawężnik.

odpowiedz

11
5
~gtm09 2012-09-09 (12:08) 2 lata 14 dni 10 godzin i 15 minut temu

Nie mogę patrzeć na tego człowieka

odpowiedz

8
4
~gtm09 2012-09-09 (12:05) 2 lata 14 dni 10 godzin i 18 minut temu

Kaczyński jak i wam Kaczmarek robi z siebie pośmiewisko jak on reprezentuje grupę. ludzi z PiS bo mnie niech nie mieszkają do swoich gierek

odpowiedz

23
18
~gość 2012-09-07 (21:13) 2 lata 16 dni 1 godzinę i 10 minut temu

Podziwiam takich ludzi jak Tomasz Kaczmarek, czy Jarosław Kaczyński, który nie rozprasza się na żonę , dzieci, wnuki, nie ma żadnych maniakalnych zainteresowań typu kopanie piłki, czy chodzenie z fuzją, w pełni oddaje się sprawie. Dla nich Polska i sprawy Polski są najważniejsze dlatego należy ich cenić.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
16
~Liberał 2012-09-07 (23:04) 2 lata 15 dni 23 godziny i 19 minut temu

Przyjdzie czas, gdy do władzy dojdzie prawica (liberałowie). A wtedy biada takim "patriotom" jak agent tomek. Jak mozna żerować na własnej ojczyźnie, na emerytach tylko po to by mieć emeryturę w wieku 32lat???? Teraz wiecie emeryci, dlaczego Wasze emerytury są mizerne - opłacacie emeryturki grupom uprzywilejowanym;/ Ale polska liberalna szybko wyczyści kraj z pasożytów stworzonych przez polske solidarną, związki zawodowe! To jest to państwo opiekuńcze, ta solidarność społeczna - niech żyje polska solidarna, socjalizm:)))) Wy biedujecie, a garstka przed kamerkami "dba" o wasz "dobrobyt" tarzając się w luksusie:)) I tak przez 20lat głosujecie na polityków polski solidarnej (po=pis=sld=psl=palikot) :(((

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
4
~unclealbert 2012-09-08 (07:53) 2 lata 15 dni 14 godzin i 30 minut temu

Boże drogi! I takie "nic" jest posłem sejmu RP. Przecież on, swoją "inteligencją" reprezentuje poziom "rozgotowanego ziemniaka".Cóż, "jaki pan,taki kram"! Chyba poproszę o azyl polityczny,chociażby w Burkina Faso.Tam podobno, takich agentów Tomków, trzyma się w klatkach i pokazuje za dwie garście muszelek. Samo życie!

odpowiedz

15
2
~mercia 2012-09-07 (21:13) 2 lata 16 dni 1 godzinę i 10 minut temu

wygląda jak stary spocony szczur (sorki szczury),obleśny w tak młodym wieku , Bozia nic mu nie dala, od razu Bóg wiedział, ze mu się nie udał a Kacza dal mu rentę za USŁUGI

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
2
~mlody 2012-09-07 (23:45) 2 lata 15 dni 22 godziny i 38 minut temu

emeryt czyli niepełnosprawny umysłowo i fizycznie - dlaczego w takim stanie pracuje??? Dostaje emeryturę tzn że jest niezdolny do pracy, schorowany, taki biedny, taki przemęczony.

odpowiedz