więcej

Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem.

PAP |  dodane 2010-11-05 (03:45) 3 lata 8 miesięcy 20 dni 14 godzin i 11 minut temu
drukuj


Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem
opinie
Najbardziej chyba znany świadek koronny w Polsce Jarosław Sokołowski (pseudonim "Masa") prowadzi intratne interesy, a swój majątek wycenia na 20 mln zł - informuje "Puls Biznesu".

W latach 90. był on bezwzględnym bandytą, jednym z liderów mafii pruszkowskiej. Po przejściu na "jasną stronę" zainwestował w różne branże. Największe dochody przynoszą mu dwie spółki produkcyjne, w które zainwestował już jako świadek koronny.

Jedna zajmuje się wytwarzaniem opakowań z tworzyw sztucznych, a druga produkuje pasze dla zwierząt. Ich przychody wynoszą ok. 10 mln zł rocznie. Przynoszą spore zyski - rentowność w obu firmach sięgała ok. 10%, co łącznie dawało miesięczne dochody do 50 tys. zł.

Na tym jednak "Masa" nie myśli poprzestać. M.in. planuje otworzenie sieci serwisów naprawczych Mercedesów, recykling odpadów na dużą skalę, współpraca z jedną z dużych sieci marketów spożywczych, a przede wszystkim budowa sieci biogazowi z jednym z państwowych potentatów energetycznych.


(rc, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 22.73%
nie 17 77.27%

Przeczytaj też

Oni odziedziczą miliardy i będą rządzić naszym przemysłem

dodane 2010-07-19 (10:23) 4 lata 6 dni 7 godzin i 33 minuty temu

W innych serwisach

Andrzej Pągowski

Andrzej Pągowski w Wirtualnej Polsce komentuje rzeczywistość

Zobacz prace naszego rysownika!

zobacz więcej

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (332)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

9
6
~Ostry 2011-11-02 (23:48) 2 lata 8 miesięcy 22 dni 18 godzin i 8 minut temu

Mam nadzieje, że cie odpalą !
Masa, mam nadzieje, że cie odpalą ! Już niedługo, za to , że sprzedałeś kumpli, dopadną cie, długo nie pociagniesz a mozesz mi wierzyć, że jak cie dopadną to bedziesz błagał o szybką śmierć....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~NN 2013-08-08 (13:34) 11 miesięcy 17 dni 4 godziny i 22 minuty temu

ALE MASZ PRZEWALONE A WTYM ROKU WYCHODZĄ CO PONIEKTURE OSOBY HEHE A TOMEK JACY CBŚ JAK NIKT ZANIM NIE JEŻDZI I NIKT GO RACZEJ NIE CHRONI ZAUWAŻYŁEM TO PRZEZ TO ŻE MASA MA KOŁOMNIE RESTEURACJE KTÓRA NALEŻY DO NIEGO I BUDYNEK MIESZKALNY KTÓRY WYREMONTOWAŁ

odpowiedz

2
0
~Klient 2011-12-29 (22:55) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 19 godzin i 1 minutę temu

Witam. Jestem zainteresowany kupnem paszy Pana Sokołowskiego. Byłby ktoś na tyle łaskawy, i podrzucił stronkę firmy Pana Sokołowskiego, albo punkt w którym mógłbym ją zakupić? Wydaje mi się, że dobra reklama to podstawa udanego interesu... Z góry dziękuje.

odpowiedz

5
1
~ullka 2010-11-17 (17:17) 3 lata 8 miesięcy 8 dni i 39 minut temu

" Masa " milionerów .
Na co zdaje się uczciwość ? Koronny , czy do koronacji ?

odpowiedz

1
4
~TOMEK 2010-11-17 (13:13) 3 lata 8 miesięcy 8 dni 4 godziny i 43 minuty temu

ZEMSTA PRUSZKOWA
MASA TO SMIEC. TYLU DOBRYCH CHLOPAKOW WYKAPOWAL. SWIADEK KORRONY SIE NIE NOJI I PROWADZI LEGALNE INTERESY. NIE BOJI SIE ZEMSTY PRUSZKOWA. CALY PRUSZKOW POSZEDL SIEDZIEC DZIEI ZEZNANIOM MASY.SWIADEK KORONNY MA BIZNESY JAKIES.MASA MA WYROK SMIERCI OD PRUSZKOWA. PRUSZKOW NIE MOZE DORWAC MASY. TAK MASA JEST CHRONIONY.STRZEZE GO EKIPA CBS. TO NAJLEPSI POLICJANCI JACY MOGA BYC

odpowiedz

2
2
~patriota 2010-11-17 (11:06) 3 lata 8 miesięcy 8 dni 6 godzin i 50 minut temu

Nadaje się na prezesa PiS!
Ma kwalifikacje, ale jeszcze powinien się poduczyć...

odpowiedz

2
0
~MNM 2010-11-06 (07:54) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 10 godzin i 2 minuty temu

Ale dochód 50 000 .00 zł miesięcznie
To dyrektorzy banków czy innych dobrze prosperujących spółek mają dwa razy więcej.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
2
~fazi 2010-11-06 (11:25) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 31 minut temu

WYBORY
MASA na prezydenta !!!!!!!!

odpowiedz

2
0
~~rotor 2010-11-06 (09:02) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 54 minuty temu

Wole żyć skromnie niż oglądać się za siebie
do końca swoich dni!Przecież wyrok już ma tylko kwestia kiedy go ktoś wykona,przecież w jego środowisku mu tego nie podarują!

odpowiedz

2
2
~borowik 2010-11-06 (08:57) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 59 minut temu

to ten chamski malarz kominów aż tyle się nachapał?

odpowiedz

2
2
~borowik 2010-11-06 (08:57) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 59 minut temu

to ten chamski malarz kominów aż tyle się nachapał?

odpowiedz

2
2
~borowik 2010-11-06 (08:57) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 59 minut temu

to ten chamski malarz kominów aż tyle się nachapał?

odpowiedz

1
2
~borowik 2010-11-06 (08:57) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 59 minut temu

to ten chamski malarz kominów aż tyle się nachapał?

odpowiedz

1
0
~Wymiatak 2010-11-06 (08:40) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 9 godzin i 16 minut temu

mercedes
a kto powiedział że otworzy autoryzowaną sieć naprawy mercedesa, sieć naprawczą bez autoryzacji może otworzyć każdy kto ma na to kase :) a on chyba ma

odpowiedz

1
0
52.256406,21.017175 2010-11-06 (08:40) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 9 godzin i 16 minut temu

Masa pomysłów
na pustyni by sobie poradził

odpowiedz

3
3
~ciekawy 2010-11-05 (23:06) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 18 godzin i 50 minut temu

konfident!!
Frajer sprzedal sie a teraz jeszcze trzepie kase, niby na te wszystkie inwestycje "uczciwie" zarobil?? Trzeba miec troszke honoru i za swoje czyny odpowiadac a nie sprzedawac kumpli!!! Jeszcze troche i sprawiedliwosc go dopadnie!!. Decydujac sie na takie zycie jakie toczyl powinno sie konsekfencje ponosic a nie sprzedawac kumpli jak mu zaczelo sie kolo dupy palic.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
5
prezes743677 2010-11-06 (08:09) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 9 godzin i 47 minut temu

Silny
Bandyta zrobi więcej dobrego dla POLSKI niż ci pojebani politycy!!! Szkoda słów

odpowiedz

4
1
~RS 2010-11-06 (00:28) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 17 godzin i 28 minut temu

JAK TO JEST ???
Kiedyś masa w telewizji skarżył się że los świadka koronnego jest taki zły, że państwo nie dba o niego niema co jeść ochrona się kończy i itp a tu taki artykuł. Ktoś jednak tu kłamie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~toro 2010-11-06 (01:40) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 16 godzin i 16 minut temu

Co najwyzej hulajnogi a nie Mercedesy moze naprawiac
Jesli ktos mysli ze taka firma jak Mercedes pozwoli bandycie zwiazac sie ze swoja marka, to jest w duzym błędzie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~baragol 2010-11-06 (07:22) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 10 godzin i 34 minuty temu

Nie tylko ON
A Miro, Zbychu, Grzecho i inni?

odpowiedz