więcej

dolnośląskie

Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-11-17 (14:42) 2 lata 2 miesiące 14 dni 23 godziny i 31 minut temu
drukuj


Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy
opinie
Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 5 k. Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Na trasie Prusice-Sanie zderzyły się dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Po kilku godzinach droga została odblokowana.

Jak poinformował Łukasz Dutkowiak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, samochody zostały już usunięte z trasy i ponownie przywrócono ruch na drodze. - Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku, ale wiadomo, że na miejscu zginęła kobieta kierująca osobowym mercedesem - mówił policjant.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie należytej ostrożności na drogach.


(pp, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 8.16%
nie 45 91.84%

Przeczytaj też

Wypadek koło Bobowa. 19-latka nie żyje

dodane 2012-11-16 (15:05) 2 lata 2 miesiące 15 dni 23 godziny i 8 minut temu

Śmiertelny wypadek w w gdańskiej stoczni

dodane 2012-11-15 (12:50) 2 lata 2 miesiące 17 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Wypadek w taksówce

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (60)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

43
15
~Antek 2012-11-17 (11:28) 2 lata 2 miesiące 15 dni 2 godziny i 45 minut temu

Tiry na tory !!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

22
4
~Robert 2012-11-17 (12:46) 2 lata 2 miesiące 15 dni 1 godzinę i 27 minut temu

Nie rozumiem tutaj czegoś.. Dlaczego przy większości wypadków z udziałem auta ciężarowego obrażany jest właśnie ten kierowca.. Ciężarówka ma ograniczenie prędkości do 85 km/h więcej nie poleci ponieważ ma tak zwany ""kaganiec". Radzę spojrzeć w drugą stronę.. przypatrz się na trasie jak jeżdżą pojazdy osobowe.. ja nie mówię, że wszystkie ale ich większość.. Pędzi z prędkością 140-150 km/h, wyprzedza na trzeciego.. to jest jakieś wariactwo. TO NIE JEST ZAWSZE WINA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK. To jest ich praca, spora część ludzi nie szanuje tego zawodu.. ale Ty sobie śpisz w ciepłym łóżku, aaa on jedzie.. żebyś miał co rano w piekarni kupić.. Pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

15
3
~magda 2012-11-17 (15:04) 2 lata 2 miesiące 14 dni 23 godziny i 9 minut temu

"To wina Tuska" - ktoś pisze ironicznie. Nie wiem czy jego wina, ale pamiętam, że rząd obiecywał zrobić przed Euro ekspresówkę Wrocław - Poznań. I co zrobiono ? Na terenie dolnośląskiego - ZERO.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
9
~gar 2012-11-17 (12:10) 2 lata 2 miesiące 15 dni 2 godziny i 3 minuty temu

TUSK - -to jest twoja normalność???

odpowiedz

10
1
~tak 2012-11-17 (11:42) 2 lata 2 miesiące 15 dni 2 godziny i 31 minut temu

no wiesz ale dzisiaj sobota i nie chce się im robić.Zresztą im nigdy się nic nie chce

odpowiedz

11
2
~wacus 2012-11-17 (11:31) 2 lata 2 miesiące 15 dni 2 godziny i 42 minuty temu

jak w USA na drodze wybuchla cysterna to to 4 godzinach przywrocono ruch samochodow

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

9
2
~Bardok 2012-11-17 (13:31) 2 lata 2 miesiące 15 dni i 42 minuty temu

Do puki ludzie się nie ogarną i nie zachowają zdrowego rozsądku to będą ginąć. Ludzie giną w strasznie głupi sposób, nie szanują swojego życia i zdrowia i rodziny. Przecież można jechać normalnie, nie kombinować, nie ryzykować, tylko co z tego jak Ty pojedziesz normalnie, a z drugiej strony jakiś nierozgarnięty wariat i tragedia gotowa. L U D Z I E O G A R N I J C I E S I Ę , by później ksiądz nie musiał gadać że tak chciał Bóg, żeby rodzina nie musiała opłakiwać miesiącami czy nawet latami !!!!! Ja to już zrobiłem, jeżdżę od 8 lat normalnie, a kiedyś można było powiedzieć że trochę szalałem ... życie jest za piękne by go stracić w taki sposób ... Pozdro !!!

odpowiedz

7
1
~Luluś 2012-11-17 (12:35) 2 lata 2 miesiące 15 dni 1 godzinę i 38 minut temu

Pamietajcie, kto obiecał drogę ekspresową Wrocław - Poznań. Marszałek Łapin. Teraz jest Parlamentarzystą. Ciekawe czy nadal będą ginąć ludzie??

odpowiedz

6
0
~D 2012-11-17 (11:54) 2 lata 2 miesiące 15 dni 2 godziny i 19 minut temu

do ryko. Ryko, co za klase kierowcy uprawiaja, ze jak piszesz: musza uciekac...?! Nie wyprzedza sie jesli nie ma ku temu warunkow. To przeciez przedszkolak moze zrozumiec, a nie stare i glupie chlopy.

odpowiedz

10
4
~ryko 2012-11-17 (11:43) 2 lata 2 miesiące 15 dni 2 godziny i 30 minut temu

to są drogi krajowe - wąskie bez poboczy. nie ma miejsca na wyprzedzanie, a tym bardziej gdzie uciekać na pobocze. Drogi nr 5 i 11 to zmora dla kierowów. Ja staram się omijać włanie te drodi, korzystam z dróg powiatowych i gminnych. Po pierwsze ruch jest mniej intesywny, a po drugie niekiedy są w lepszym stanie niż krajowe

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
4
~robi 2012-11-17 (14:23) 2 lata 2 miesiące 14 dni 23 godziny i 50 minut temu

WINA TUSKA!!!

odpowiedz

4
0
~draywer60 2012-11-17 (16:43) 2 lata 2 miesiące 14 dni 21 godzin i 30 minut temu

koledzy jak drozka na sybi a teraz ciezarowki be.be .70% zapytan na sybi to osobowki i 70 % odpowiedzi z ciezarowek a teraz be be co wy byscie zrobili bez tych be be ciezarowek

odpowiedz

3
0
~miro 2012-11-17 (21:07) 2 lata 2 miesiące 14 dni 17 godzin i 6 minut temu

Atakujecie tir a popatrzcie na siebie (osobówki powinny mieć tzw kaganiec)

odpowiedz

8
6
~Krzys 2012-11-17 (14:34) 2 lata 2 miesiące 14 dni 23 godziny i 39 minut temu

Patrząc na tiry jeżdzące na terenie zabudowanym 90 km/godz. i wyprzedzające oraz otrambiające innych to takie przypadki nie dziwią. Budzą strach na drodze.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
8
~maria 2012-11-17 (12:46) 2 lata 2 miesiące 15 dni 1 godzinę i 27 minut temu

TIR`y na TORY!!!!!!

odpowiedz

4
2
~jolkipolki 2012-11-17 (12:39) 2 lata 2 miesiące 15 dni 1 godzinę i 34 minuty temu

POLSKA.....

odpowiedz

4
4
~jan 2012-11-17 (14:31) 2 lata 2 miesiące 14 dni 23 godziny i 42 minuty temu

Co byście osły zrobili bez Policji, na którą tak nzrzekacie ?

odpowiedz

20
20
~wszechpolak 2012-11-17 (13:24) 2 lata 2 miesiące 15 dni i 49 minut temu

kobieta - ford, kobieta - mercedes, ile jeszcze kobiet dzisiaj? Kobiety powinne miec specjalne kursy na prawo jazdy, bo to wioelkie zagrożenie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
2
~beata 2012-11-19 (09:28) 2 lata 2 miesiące 13 dni 4 godziny i 45 minut temu

Prosze o telefon rodzine Zmaarłej Tragicznie Pani. 515-238-813

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~ania 2012-11-17 (15:43) 2 lata 2 miesiące 14 dni 22 godziny i 30 minut temu

Dziś był śmiertelny wypadek na Orawie-Czarny Dunajec lecz nie ma nigdzie żadnej wzmianki .Zginął 25 latek.Orawa to nie Polska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ekspert ds. Rosji: Zawęża się krąg ludzi wokół Władimira Putina
dodane 2015-02-01 (08:35) 5 godzin i 38 minut temu

Awantura na pokładzie samolotu linii Norwegian. Maszyna lądowała w Warszawie
dodane 2015-02-01 (09:19) 4 godziny i 54 minuty temu

materiał wideo

Państwo Islamskie informuje o egzekucji japońskiego zakładnika
dodane 2015-01-31 (21:35) 16 godzin i 38 minut temu

Premier Grecji zapewnia, że nie chce konfliktu z UE i innymi partnerami
dodane 2015-01-31 (21:00) 17 godzin i 13 minut temu

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 1 dzień i 18 minut temu

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 23 godziny i 23 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 5654