Strona główna serwisu
Bartłomiej Sienkiewicz: kończę swoją karierę ministerialną

Bartłomiej Sienkiewicz: kończę swoją karierę ministerialną

Minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz potwierdził, że kończy swoją pracę jako minister. Dodał, że jest to decyzja pani premier.
Sienkiewicz, który był gościem RMF FM, zapytany, czy kończy swoją ministerialną karierę, odparł, że kończy on swoją pracę. - To jest decyzja pani premier - dodał.

Jak mówił Sienkiewicz, decyzja o tym, że nie wejdzie on do nowego rządu zapadła już miesiąc temu, gdy pojawiły się informacje, że Ewa Kopacz ma być premierem.

- To jeden z najwspanialszych epizodów, które mi się zdarzyły w życiu - tak Sienkiewicz ocenił swoją pracę w resorcie. Jak mówił, po 19 miesiącach w rządzie, rozmowy z ludźmi, z którymi pracował, pozwalają mu "wyjść z tego ministerstwa z podniesionym czołem".


Według doniesień medialnych Sienkiewicza na stanowiska szefa MSW ma zastąpić posłanka Platformy Obywatelskiej Teresa Piotrowska.

W piątek o godz. 10.00 desygnowana na premiera Ewa Kopacz ma oficjalnie ogłosić skład rządu.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (450)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
71
~mik 2014-09-19 (09:11) 4 godziny i 3 minuty temu

Słuchałem kontrwywiadu - sienkiewicz był kompletnie pijany - kompromitacja po całości na koniec

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
63
~x 2014-09-19 (08:48) 4 godziny i 26 minut temu

jednego pijaka mniej!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
52
~cris 2014-09-19 (10:07) 3 godziny i 7 minut temu

Najwyższy czas ty zdrajco i sprzedawczyku. Twój dziadek sie w grobie przewraca

odpowiedz

zgłoś do moderacji