Strona główna serwisu

PAP

22-latka zatruła się czadem
22-latka zatruła się czadem

PAP

22-latka zatruła się czadem

22-letnia kobieta zmarła w sobotę w Opolu najprawdopodobniej w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. 26-letni mężczyzna, który próbował ją ratować, jest w stanie ciężkim - powiedział podinsp. Jarosław Dryszcz z biura prasowego opolskiej policji.
Do zdarzenia doszło w sobotę rano w jednym z mieszkań na opolskim Zaodrzu. Policję wezwali sąsiedzi, których zaniepokoiły jęki dochodzące z mieszkania obok. - Funkcjonariusze nie mogli dostać się do mieszkania, wezwali więc strażaków, którzy wyważyli drzwi - relacjonował Dryszcz.

W łazience mieszkania wynajmowanego przez studentów znaleziono 26-letniego mężczyznę z objawami zatrucia tlenkiem węgla oraz ciało 22-latki. - Obecny na miejscu lekarz jako najbardziej prawdopodobną przyczynę śmierci wskazał zatrucie czadem - zaznaczył policjant.

- Kobietę znaleziono w wannie, półprzytomnego mężczyznę obok wanny. Najprawdopodobniej 26-latek próbował pomóc kobiecie i sam zatruł się czadem - ocenił Dryszcz.
Tagi: opole, czad, zatrucie

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (4)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~ada 2012-05-13 (02:09) 21 godzin i 19 minut temu

matuszczyk-sire-cieszy-az-rece-zacieral-kapeluszniki-pracowniki-tez*kopara-dol-wykopala-matuszczyk-bryka-podjechal-cialo-przywiozl-w-kostnicy-obrobiul--ludzie-odeszli--trumna-cialo-rozebrane-szmaty-na-wieszaki-cialo-do-swin-mieso-ludzie-zjedza-pyski-poociraja-piwa-poclepiu-a-matuszczyk-firma-gro-kolo-kosciola-w-otmet--od1992-roku-bal-matuszczyk

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~sd 2012-01-07 (13:24) 10 godzin i 4 minuty temu

Wentylacja łazienki to podstawa!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2