więcej

Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD.

Superstacja |  dodane 2014-01-10 (15:09) 7 miesięcy 23 dni 8 godzin i 8 minut temu
drukuj


Mirosław Hermaszewski opinie
- Mój teść, generał Mirosław Hermaszewski ma startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście SLD na Mazowszu - powiedział Superstacji Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że Hermaszewski jest bardzo dobrym dziadkiem i bardzo dobrym ojcem. - O polityce niespecjalnie rozmawiamy - dodał Czarnecki.

- Myślę, że w wielu polskich rodzinach jest tak, że czasem teść ma inne poglądy niż zięć, czy teściowa, inne niż synowa. To nie powinno prowadzić do animozji, czy niesnasek - mówi Superstacji Ryszard Czarnecki.

Czarnecki, który od 2009 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS, w czwartek został członkiem sztabu wyborczego partii. W majowych wyborach zamierza on ubiegać się o reelekcję.

Według Superstacji, nie zapadła jeszcze decyzja, z którego okręgu będzie kandydował, ale na pewno nie będzie to Mazowsze, gdzie musiałby walczyć o mandat z teściem.

Generał Mirosław Hermaszewski ma 72 lata. 27 czerwca 1978 roku jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak poleciał w kosmos.

Źródło: Superstacja

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 46 22.12%
nie 162 77.88%

Przeczytaj też

Mirosław Hermaszewski miał wypadek samochodowy

dodane 2013-05-24 (15:07) 1 rok 3 miesiące 9 dni 8 godzin i 10 minut temu

Mirosław Hermaszewski: czułem czyjąś obecność w kosmosie

dodane 2013-04-12 (08:24) 1 rok 4 miesiące 21 dni 14 godzin i 53 minuty temu

Mirosław Hermaszewski w kosmosie

aktualizacja 2012-06-27 (10:28) 2 lata 2 miesiące 6 dni 12 godzin i 49 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (398)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~obserwator 2014-01-10 (16:41) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 36 minut temu

Czarneckiemu trzeba przyznać jedno - fenomenalny węch do kasy branej za nic niezależnie od tego kto rządzi Krajem. Syna też ustawia w polityce.

odpowiedz

0
0
~Gemin 2014-01-10 (16:40) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 37 minut temu

To jest gość ,a nie to co cała szumowina bazująca na"prostocie" prostego katolickiego ludu z duchem solidaruchów...!

odpowiedz

1
0
~jajacek 2014-01-10 (16:40) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 37 minut temu

Koryto,tylko koryto to jedyne co skłania tego rodzaju "polityków" do kandydowania do PE.

odpowiedz

2
0
~drzeki 2014-01-10 (16:40) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 37 minut temu

Panie Hermaszewski mając takiego zięcia stracił pan szacunek u ludzi

odpowiedz

1
0
~marek 2014-01-10 (16:38) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 39 minut temu

Jakie rozbieżności p. Czarnecki. PiS w swoich działaniach jest identyczne bardzo podobne do PZPR. Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica między I sekretarzem PZPR np. Gomułką a Kaczyńskim ? Zresztą najwięcej byłych I sekretarzy zapisało się do PiSu ... i nadal uzdrawiają świat.

odpowiedz

0
0
sindi143 2014-01-10 (16:38) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 39 minut temu

Takich mamy fachowców pytania

odpowiedz

21
1
~ufff ufff 2014-01-10 (16:13) 7 miesięcy 23 dni 7 godzin i 4 minuty temu

Czarneckiego najwięcej widać na Wiejskiej gdzie biega za dziennikarzami i wkłada głowę do każdej kamery którą widzi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ksgok 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

A MOGŁEŚ POZOSTAĆ GOŚCIEM NA POZIOMIE JEDYNY W SWOIM RODZAJU!! NIESTETY KAŻDY SIĘ SPRZEDAJE KWESTIA TYLKO CENY!!!!SZKODA PANIE MIROSŁAWIE......ECH...

odpowiedz

0
0
~N21 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

Czyżby Obatel Czarnecki też szykował się do lotu w kosmos?Pchają się do P.E. bo duża kasa za nic nie robienie.

odpowiedz

0
1
~dmussen 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

czy bedzie reprezentowal polskie interesy, ty raczej interesy sojuza?

odpowiedz

0
0
~JURAND 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

Mirku, Ty masz za zięcia takiego jąkającego sie człowieczka?

odpowiedz

0
0
~quake50 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

pilocie zakichany...a ZUS...rozliczony?

odpowiedz

1
0
~bssrfbs 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

W 2007 roku komuna wróciła do Polski i znowu mamy PRL, dziękujemy Wałęsa za grubą krechę!!!

odpowiedz

1
0
lilutim 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 40 minut temu

Wiem, ze cudem Pan Hermaszewski ocalal z ukrainskiej rzezi. Dlatego tym bardziej dziwi mnie, ze po latach zmarnwanych po zlej stronie, stanie w koncu w prawdzie. Coz, jeszcze poczekam, moze dojdzie do wniosku komu zawdziecza zycie...

odpowiedz

1
0
~allensteiner 2014-01-10 (16:36) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 41 minut temu

A kiedy Doda?

odpowiedz

23
28
~rex 2014-01-10 (16:00) 7 miesięcy 23 dni 7 godzin i 17 minut temu

Czego chcecie od Hermaszewskiego porzadny gosc .Gdyby tylko takich mieli w SLD to notowania ich poszly by w gore.Kaczynski jak bedzie dawal na liste PE takich ludzi bez dorobku zawodowego jak Jurgiel.Suski i im podobnych a nie ludzi z dorobkiem to przegra wybory nawet z ekipa Ziobry o Ekipie Gowina juz nie mowie. Bedzie to koniec ekipy Kaczynskiego bo ile razy mozna przegrywac z wlasnej glupoty.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~y 2014-01-10 (16:35) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 42 minuty temu

Hermaszewski jak ci nie wstyd.? chcesz dziękować komunistom za lot ,to na własny rachunek a nie Polaków.

odpowiedz

0
0
~pikuś 2014-01-10 (16:35) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 42 minuty temu

wsadzić ich we dwoje w rakietę i w kosmos niech teść prowadzi a rysiu czarnecki będzie robił za małpę tylko w tej roli go widzę

odpowiedz

0
0
~strielka &bielka 2014-01-10 (16:35) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 42 minuty temu

Polska z kosmosu wyglada calkiem dobrze ,a kiedys wojskowin byli najporzadniejsza sila wyciagnieta z narodu I mysle ze Pan General o tym pamieta

odpowiedz

0
0
~ciekawy 2014-01-10 (16:34) 7 miesięcy 23 dni 6 godzin i 43 minuty temu

Nawet mam dla niego szacunek ale dałby sobie spokój z polityką stary grzyb. Co go zmusza, żeby na stare lata babrać się w tym obecnym guanie?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Nieoficjalnie: w Polsce ma być więcej wojsk NATO
dodane 2014-09-02 (21:25) 1 godzinę i 52 minuty temu

Lekarze bez Granic: świat przegrywa batalię z Ebolą
dodane 2014-09-02 (19:40) 3 godziny i 37 minut temu

Wicepremier Elżbieta Bieńkowska polskim kandydatem na komisarza UE
dodane 2014-09-02 (17:34) 5 godzin i 43 minuty temu

Kancelaria Prezydenta: rozmowy ws. nowego premiera po dymisji Tuska
dodane 2014-09-02 (13:54) 9 godzin i 23 minuty temu

"Rzeczpospolita": NATO wierzy w dobrego Putina
dodane 2014-09-02 (12:47) 10 godzin i 30 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?

liczba oddanych głosów: 15025