więcej

Zmarła Czesława Emilia Palikot, mama Janusza Palikota.

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-10-20 (12:11) 1 rok 10 dni 19 godzin i 47 minut temu
drukuj


Janusz Palikot
Janusz Palikot opinie
Zmarła mama Janusza Palikota - Czesława Emilia Palikot. O jej śmierci polityk poinformował na swoim Twitterze.

"Niespodziewanie odeszła wczoraj od nas nasza mama Czesława. Ze smutkiem, Monika i Janusz" - opublikował Janusz Palikot na swoim profilu na Twitterze.

Polityk nie ujawnił szczegółów śmierci mamy.

(fot. twitter.com/Palikot_Janusz)








Lider Twojego Ruchu mało mówił o swojej rodzinie. Janusz Palikot wspomniał o mamie w swojej autobiografii "Płoną koty w Biłgoraju", kiedy opisywał członków rodzinnego domu. "Moja mama, Czesława Palikot, była zastępcą dyrektora w zakładach metalowych i też musiała się zapisać do PZPR” – wspominał Palikot.

Jedną z informacji, która przedostała się do mediów był fakt, że Emilia Palikot była ocalałą więźniarką nazistowskiego obozu zagłady KL Lublin na Majdanku. Ale Janusz Palikot nie poruszał tego tematu.

(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • Kobieta: Kobieta bez nóg urodziła zdrowe dzieci

Złóż kondolencje (933)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

49
18
~Wdzięczna Ojcu Ewa 2013-10-20 (12:46) 1 rok 10 dni 19 godzin i 12 minut temu

"Moja mama, Czesława Palikot, była zastępcą dyrektora w zakładach metalowych i też musiała się zapisać do PZPR” – wspominał Palikot. HAHAHH NASZ OJCIEC ZREZYGNOWAŁ A Z DYREKTORSTWA GDY GO ZMUSZALI ABY WSZEDŁ DO PZPR WTEDY.....pamiętam ze MY Dzieci NIE CHCIELIŚMY by został PARTYJNIAKIEM bo MU NIGDY JUŻ ŻYCZEŃ NIE ZLOLZYMY NA URODZINY LUB IMIENINY....Mama stala PO naszej STRONIE jesteśmy DUMNI ze nasz OJCIEC nie zeszmacił Sie.jak np PROF ahh pseudonim Bucholca - LESZEK BALCEERROWICZ SWOJA KSIAZKA "Wyzszosc Socjalizmu nad KAPITALIZMEM" taki to KAPYTALYSTA hahah...a po ok roku...do OJCA ZNÓW przyszli tym RAZEM ZNÓW CHCIELI BY ZOSTAŁ DYREKTOREM..ale uwagę JUŻ NIE ZMUSZALI GO DO PZPR...wtedy się zgodzil..to byl nie duży zakład ok 60..może 70 OSÓB... Ps.Palikot " TO SOBIE TERAZ POROZMAWIASZ ZA DARMO PRZEZ TELEFON !!!, ze SWOJA MAMUSIA MOŻE I KACZYŃSKIEGO MAMUSIA TEZ CI DA DO SŁUCHAWKI" co TY Kocie na TO>.hahah

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

14
5
~kjso33 2013-10-20 (15:45) 1 rok 10 dni 16 godzin i 13 minut temu

matka palikota, nie mama

odpowiedz

19
4
~Howgh! 2013-10-20 (15:44) 1 rok 10 dni 16 godzin i 14 minut temu

Zawsze wszelkie g... chciały za wszelką cenę "płynąć z prądem" i się "ustawiać w życiu" . Zapisywały się do do NSDAP, do KGB i do wszelkich innych. A bohaterowie , wierni swym ideałom były tortutowani w ich katowniach. Tak było i jest nadal!

odpowiedz

31
64
bur.ja 2013-10-20 (15:16) 1 rok 10 dni 16 godzin i 42 minuty temu

Składam szczere kondolencje i wyrazy szacunku dla Pana, Panie Januszu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

39
11
~igor 2013-10-20 (15:39) 1 rok 10 dni 16 godzin i 19 minut temu

Biedna Kobieta, jak Ona musiała cierpieć patrząc na chamstwo i podłość swojego syna, jak on Ją dręczył w Jej starości, współczuję Jej, myślę,że pękło Jej serce

odpowiedz

33
6
~gazo 2013-10-20 (15:38) 1 rok 10 dni 16 godzin i 20 minut temu

oj wychowała synka oj wychowała co z penisem -wibratorem przed kamerami biega -matka może porządna a syn szkoda gadac

odpowiedz

34
8
michal38_bb 2013-10-20 (15:38) 1 rok 10 dni 16 godzin i 20 minut temu

Szkoda, ze nie Januszek. Cham i prostak.

odpowiedz

23
7
~Icek N 2013-10-20 (15:37) 1 rok 10 dni 16 godzin i 21 minut temu

Łączymy się w bólu i rozpaczy. Rabinat III RP.

odpowiedz

57
18
~kk 2013-10-20 (13:47) 1 rok 10 dni 18 godzin i 11 minut temu

i teraz palikocisko gdzie pojdzie?,do księdza potem na mszę i bedzie zdrowaski odmawial? czy tez odprawi czarna msze kotka na oltarzyk...a moze zapali skręta i zaspiewa wolnosc-kocham i rozumiem.... CO ZROBI ?-STAWIAM NA ODPOWIEDZ NR.1

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
2
~Polak 2013-10-20 (15:33) 1 rok 10 dni 16 godzin i 25 minut temu

kondolencje dla zwiazku radzieckiego

odpowiedz

199
45
~stefan 2013-10-20 (13:39) 1 rok 10 dni 18 godzin i 19 minut temu

A kto to jest Palikot????

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

45
5
~olo 2013-10-20 (15:19) 1 rok 10 dni 16 godzin i 39 minut temu

Wiele osób umiera codziennie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

17
7
~lokusta 2013-10-20 (15:26) 1 rok 10 dni 16 godzin i 32 minuty temu

tfuj róch Janusz - zrób happening

odpowiedz

5
2
~Max 2013-10-20 (15:26) 1 rok 10 dni 16 godzin i 32 minuty temu

Informacja o śmierci matki nie jest radosną wiadomością prawie zawsze. Jednak każda śmierć jest momentem przełomowym i tym samym daje szansę na zmianę, najczęściej na lepszą. Mimo, że nie jestem zwolennikiem metod Janusza Palikota to jednak współczuję mu. Cóż żyć trzeba dalej.

odpowiedz

13
4
~oliwa sprawiedliwa 2013-10-20 (15:23) 1 rok 10 dni 16 godzin i 35 minut temu

Ciekawe czy było by mu miło gdyby tak inni mówili o jego matce jak on o śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego?

odpowiedz

11
3
~czytajcie ze zrozumieniem 2013-10-20 (15:23) 1 rok 10 dni 16 godzin i 35 minut temu

Ale Palikot pisze że nie zmarła, tylko odeszła I nie od Janusza tylko - Czesława.

odpowiedz

12
1
~Alicja 2013-10-20 (15:23) 1 rok 10 dni 16 godzin i 35 minut temu

W momencie kiedy Palikot poinformował na tłiterze o śmierci matki - upublicznił ją. Po co to zrobił? Śmierć rodzica jest sprawą intymną - prywatną. Nie rozumiem ludzi którzy wykorzystują śmierć najbliższych do swoich interesów. Polityką się nie interesuje, ale to co robi Palikot jest zatrważające. Jemu potrzebny jest dobry psychiatra.

odpowiedz

5
1
~ujas 2013-10-20 (15:23) 1 rok 10 dni 16 godzin i 35 minut temu

inne matki umieraja i jest cicho co to mnie obchodzi wielki szum bo zmarla a co ztymi matkami co umieraja w nedzy dzieki takim politycznym klamca ktorzy zyja wygodnie z naszych podatkow-widac jak sie dba o narod -postawcie pomnik za nasze pieniadze matka wielkiego tworcy i lgarza

odpowiedz

5
2
~Tomek 2013-10-20 (15:22) 1 rok 10 dni 16 godzin i 36 minut temu

Teraz zobaczymy jaki pogrzeb będzie miała mama Janusza Palikota? Jego matka, Czesława, przeżyła obóz na Majdanku. Pikanterii dodaje fakt, że ponoć Pan Palikom wypisał się z Kościoła Katolickiego. Czy TVN24 już ustawił kamerę przed kościołem w Parafii Czesławy Palikot?

odpowiedz

7
9
~fanJP ale nie JP2 2013-10-20 (15:22) 1 rok 10 dni 16 godzin i 36 minut temu

Wyrazy współczucia Panie Januszu. Matka jest jedna, jedyna i niezastąpiona..:(

odpowiedz