Strona główna serwisu
Politycy komentują wirtualne wystąpienie Piotra Glińskiego w sejmie
Politycy komentują wirtualne wystąpienie Piotra Glińskiego w sejmie

Politycy komentują wirtualne wystąpienie Piotra Glińskiego w sejmie

Na Twitterze zawrzało po wirtualnym wystąpieniu na sejmowej mównicy profesora Piotra Glińskiego. Wystąpienie profesora odtworzył z tabletu Jarosław Kaczyński.
Tego w sejmie jeszcze nie było. Kaczyński zaskoczył wszystkich!

"To nie może być prawda..." - napisał na swoim koncie na Paweł Graś.

Radosław Sikorski dodał: "Prezes Kaczyński w roli uchwytu dla IPada" (pisownia oryginalna).

Sławomir Nowak postanowił odpowiedzieć Radosławowi Sikorskiemu: "Co Apple na to?".

To zapewne troska ministra transportu o Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ firma Apple znana jest z wytaczania procesów sądowych za kopiowanie ich opatentowanych rozwiązań.

A Sławomir Nitras wirtualnego wystąpienia profesora Glińskiego się wstydzi: "Beda to pokazywać w tv na całym swiecie tak jak pokazują bijacych sie w parlamentach Ukrainy lub Indii. Gratulacje dla autorów.Kompromitacja". Dziwne, że dla europosła Nitrasa kompromitujący jest fakt odtwarzania wideo z tabletu a pisanie bez polskich znaków już nie.

Rzeczowo do dyskusji przystąpił Marek Jurek: "Skoro Konstytucja domaga się (przy wotum nieufności) wskazania Sejmowi kandydata na premiera; jak marszałek Sejmu może odmawiać mu głosu?".

Jeden z internautów zadał niecodzienne pytanie Radosławowi Sikorskiemu: "Jakie jest stanowisko PO ws powołania IPAD'a na premiera Polski?". Niecodzienna była też odpowiedź ministra spraw zagranicznych: "Teraz lepiej rozumiem znaczenie terminu premier techniczny".

Sławomir Nowak daje byłemu premierowi korepetycje z informatyki: "Kto takie głupoty na temat infrastruktury włożył JK do głowy? Gdzie i co budujemy Prezes może sprawdzić na ipadzie na http://gddkia.gov.pl".

Adam Hofman zamiast słuchać wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego postanowił posłuchać utworu Wojciecha Młynarskiego "Co by tu jeszcze?" dedykując go premierowi Tuskowi.

Z kolei Andrzej Rozenek pisze: "Kaczyński nie mówi, puszcza Glińskiego z iPada. Program zawiera lokowanie produktu".
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (351)
Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
142
~PL 2013-03-07 (14:17) 10 godzin i 13 minut temu

A czyim uchwytem jest Sikorski ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
132
~kaska 2013-03-07 (14:20) 10 godzin i 10 minut temu

Minister spraw zagranicznych w roli rosyjskiego cyngla - to brzmi znacznie gorzej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
123
~punio 2013-03-07 (14:19) 10 godzin i 11 minut temu

chore pastwo !!!!!!!!!!!!!!! - chorzy ludzie nim rządza - moze to nie Polacy ????????/

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
101
~Polak 2013-03-07 (14:19) 10 godzin i 11 minut temu

Zamiast się naigrywać z ludzi którzy mają coś do powiedzenia, powinni się wziąć do roboty. Nie mógł się wypowiedzieć jak przystało na cywilizowany kraj, to wymyślili inne rozwiązanie. Ale oczywiście chołota będzie to rozstrząsać przez tydzień, jakby to było najistotniejsze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
96
~phlemiel 2013-03-07 (14:17) 10 godzin i 13 minut temu

Lepiej być uchwytem do ipada niż jak sikorski wycieraczką obcych mocarstw - niemiec, rosji i kogo tam jeszcze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
95
~Edek 2013-03-07 (15:40) 8 godzin i 50 minut temu

Gdyby Donek czy Palikot to zrobił to zachwytów nad świetnym pomysłem i mistrzowskim sposobem komunikacji społecznej nie byłoby końca.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
80
~X 2013-03-07 (14:19) 10 godzin i 11 minut temu

Wyśmiać POtrafią, ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
83
~mwa 2013-03-07 (15:26) 9 godzin i 4 minuty temu

Oczywiście żaden z zacytowanych powyżej pajaców nie raczył wypowiedzieć się merytorycznie o wystąpieniu Glińskiego. Zamiast tego szanowni panowie posłowie i ministrowie urządzają podśmiechiwajki niczym banda gimbusów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
76
~HELMUT 2013-03-07 (15:08) 9 godzin i 22 minut temu

KOPACZOWEJ SZCZĘKA DO SAMEJ LASKI OPADŁA :-)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
62
~OBSERWATOR 2013-03-07 (15:04) 9 godzin i 26 minut temu

Popatrzcie jak zachowuje się PO dla nich wszyscy to śmieci i należy ich wyśmiać oni są jak Bogowie już niedługo Panowie będziemy Was rozliczać i niektórych wieszać za jaja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
63
~max 2013-03-07 (15:04) 9 godzin i 26 minut temu

dziecinada w wykonaniu PO jedyna ich metoda to wyśmiać przeciwnika nic więcej nie potrafią a głupi naród dalej ich popiera kiedyś książki o tym będą pisać jak banda cwaniaczków rządziła 40 milionowym krajem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
61
~PilNick 2013-03-07 (14:22) 10 godzin i 8 minut temu

Lepiej być uchwytem, niż podnóżkiem Angeli, drogi Radku...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
62
~~~~~ 2013-03-07 (20:14) 4 godziny i 16 minut temu

Powiedzcie mi jedno jakim to cudem Radek za komuny dostal paszport i sobie wyjechal bez przeszkod na studia do Angli ...Komu w tamtych czasch dawano paszport ?Komu w tamtych czasch pozwalano ot tak sobie na studia w imperialistycznej europie ?To mnie wlasnie najbardziej zadziwia ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
50
~JoteM 2013-03-07 (14:31) 9 godzin i 59 minut temu

boicie się złodzieje! sikorski sie martwi o apple'a? a co żona pochodzenia (nie wolno pisać) kazała? każdy jeden z tego rządu to bandyta. nawet arłukowicz służy interesom władzy a nie ludzi - ochrona zdrowia! a klich? za jego kadencji zginęło więcej generałów niż podczas II wojny światowej! a drzewiecki? a sawicka? a ten co się popłakał i spocił? a naloty o 6 rano na ludzi bo śmieją się z litewskiego prezydenta polski? a kłamsta niemieckiego premiera polski? myślicie że nie ma to znaczenia? otóż ma! z jakiego domu się wychodzi taki dom sie zakłada. polecam listę prawdziwych nazwisk elity polskiej. nie bójcie się myślec i mówić. zastraszają was gorzej niż w stanie wojennym! nie możecie robić manifestacji nie możecie robic stron internetowych - NIE MOŻECIE MÓWIĆ! jesteście portfelem i mięsem! wstyd za ludzi którzy tylko służą! wstydźcie się przed swoimi przodkami. sprzedajecie za bezcen to za co oni ginęli!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
52
~jak 2013-03-07 (14:22) 10 godzin i 8 minut temu

I bardzo dobrze, ze będzie to pokazane w telewizjach, mam nadzieje, ze z odpowiednim komentarzem o kneblowaniu opozycji w Polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
69
~ślązok 2013-03-07 (18:46) 5 godzin i 44 minut temu

Szuje i tępaki z PO nie rozumieją tak inteligentnych i uczciwych jak pan Jarosław Kaczyński.Panie Kaczyński to dzisiejsze Pana wystąpienie to prawda absolutna.Popieram Pana całym sercem,a ze mną cała moja rodzina.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
53
~pali-kot 2013-03-07 (14:30) 10 godzin temu

A Sikorski jest wycieraczką władców ciemności z KREMLA...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
50
~Andrzej 2013-03-07 (14:52) 9 godzin i 38 minut temu

Panie Sikorski - jak tam wyjaśnianie sprawy sióstr Radwańskich w Izraelu - czy też tak szybko pan działa w tym zakresie - nic nie słychać - czyżby pan był uchwytem dla pejsów?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
50
~Tytus 2013-03-07 (15:04) 9 godzin i 26 minut temu

Sikorski - to chłystek. Zawsze uważałem go za największego oszusta w rządzie Tuska - to Nikodem Dyzma - takie nic - któremu udało się nabrać wszystkich za sprawą studiowania w renomowanej uczelni (bez obrony pracy mgr, którą obronił już na polskiej uczelni).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
49
przemek2555 2013-03-07 (14:52) 9 godzin i 38 minut temu

przecież ten cały Sikorski i tak prędzej, czy później stanie razem z Tuskiem przed oblicze społeczeństwa, które to społeczeństwo wyda wyrok surowy, ale prawy i sprawiedliwy i tego oczekujemy.

odpowiedz