więcej

świętokrzyskie

Karambol w Kielcach - film.

TVN24/x-news |  dodane 2014-01-11 (09:10) 10 miesięcy 13 dni 11 godzin i 54 minuty temu
drukuj

Dwa autobusy komunikacji miejskiej i cztery samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Żytniej i Żelaznej w Kielcach. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. - Kierowcy obu autobusów w chwili zdarzenia byli trzeźwi, jak również trzeźwi byli kierowcy pojazdów osobowych - powiedział nadkom. Grzegorz Dudek z kieleckiej policji. Do szpitala trafiły cztery osoby.  






(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 18.75%
nie 26 81.25%

Przeczytaj też

Pijany 17-latek z Krasnegostawu wpadł do rowu. Nie miał prawa jazdy i nie zatrzymał się do kontroli

aktualizacja 2014-01-16 (10:40) 10 miesięcy 8 dni 10 godzin i 24 minuty temu

Karambol w Niemczech. Zderzyło się 20 samochodów

dodane 2014-01-14 (07:51) 10 miesięcy 10 dni 13 godzin i 13 minut temu

PSL sceptyczne wobec propozycji rządu ws. alkomatów w samochodach

dodane 2014-01-13 (13:40) 10 miesięcy 11 dni 7 godzin i 24 minuty temu

Karambol w centrum Kielc. Są ranni

aktualizacja 2014-01-10 (17:48) 10 miesięcy 14 dni 3 godziny i 16 minut temu

Pijany kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim

dodane 2014-01-08 (15:05) 10 miesięcy 16 dni 5 godzin i 59 minut temu

W Niemczech spada liczba ofiar wypadków drogowych

dodane 2014-01-08 (10:55) 10 miesięcy 16 dni 10 godzin i 9 minut temu

materiał wideo

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką - 5 osób rannych

dodane 2014-01-08 (07:02) 10 miesięcy 16 dni 14 godzin i 2 minuty temu
materiał wideo

"Inni ludzie też popełniają błędy. Zwolnij''. Zobacz kampanię społeczną z Nowej Zelandii

dodane 2014-01-07 (14:52) 10 miesięcy 17 dni 6 godzin i 12 minut temu

W innych serwisach


Opinie (64)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~majka 58 2014-01-12 (11:20) 10 miesięcy 12 dni 9 godzin i 44 minuty temu

Trzeźwy jak gna na oślep też zrobi wypadek i nie musi być pijany, nie uważają kierowcy, wyprzedzają, zawsze im się spieszy, nie przepuszczaja na pasach pieszych, pod żadnym pozorem nie dopuścić aby kierowcy mogli pić alkohol-w żadnej ilości i pod żadnym pozorem-kiliszek w ręku to SMIERC

odpowiedz

0
0
~werner.wozniak 2014-01-12 (11:19) 10 miesięcy 12 dni 9 godzin i 45 minut temu

No to jak , wszyscy byli trzezwi i doprowadzili do wypadku ??? Wlasciwie niemozliwe !!! a sprawdzano zawartosc Narkotykow we krwi ??? no Moze ci osobnicy sa Nerwowo chorzy , trzeba tez to sprawdzic !!! A jezeli sa umyslowo chorzy ,jak to sie mowi "ze spadli z rusztowania i sa walnieci" no to trzeba im zabrac Prawo Jazdy !!! Takie spowodowanie wypadku ma napewno przyczyny , ktore po odpowiednich badaniach beda zdjagnozowane !!! Nalezy wyciagnac wnioski i odpowiednio zareagowac, aby takie cos sie Nigdy wiecej nie powtorzylo !!!

odpowiedz

5
9
~jolka i marek z dziecmi 2014-01-11 (12:33) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 31 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy, powszechnie wiadomo ze niewielka ilosc alkoholu wyostrza zmysły. zolnierze nato dostaja na misje alkohol, piloci, , nurkowie, kierowcy pojazdow wojskowych w trudnych misjach,. To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
0
~Dron 2014-01-11 (13:27) 10 miesięcy 13 dni 7 godzin i 37 minut temu

Proszę, wszyscy trzeźwi, a tu wypadek? No i kogo policja teraz obwini????? A pan Kielczanin nie umiał wybełkotać jednego sensownego zdania tylko "samochód mi się tego..... no tego". Pewnie chciał powiedzieć się na mnie "wp....lił", ale zorientował się, że filmują, to nie wypada - a innego słowa nie umiał znaleźć.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
7
~jolka 2014-01-11 (12:31) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 33 minuty temu

podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy, powszechnie wiadomo ze niewielka ilosc alkoholu wyostrza zmysły. zolnierze nato dostaja na misje alkohol, piloci, , nurkowie, kierowcy pojazdow wojskowych w trudnych misjach,. To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~QXX 2014-01-11 (17:46) 10 miesięcy 13 dni 3 godziny i 18 minut temu

Nieprawdopodobna wręcz historia Kierowcy autobusów byli trzeżwi

odpowiedz

0
2
~Ares 2014-01-11 (16:58) 10 miesięcy 13 dni 4 godziny i 6 minut temu

Ze zdjęć wynika, że słoje mają u siebie w Kielcach Mc Donald'sa. Nigdy bym nie przypuszczał - gratulacje.

odpowiedz

2
0
~kwasiu 2014-01-11 (14:20) 10 miesięcy 13 dni 6 godzin i 44 minuty temu

No i co z tego ze wstyscy kierowcy byli trzezwi ?? Nie trzeba byc pijanym zeby doszlo do wypadku

odpowiedz

6
2
~JaJa 2014-01-11 (12:40) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 24 minuty temu

Statystyki mówią prawdę 10% wypadków powodują pijani czyli 90% trzeźwi i to jest główny sprawca wypadków w Polsce.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
3
~Gość 2014-01-11 (13:51) 10 miesięcy 13 dni 7 godzin i 13 minut temu

Jedno normalne skrzyżowanie w Kielcach i nie potrafią przez nie przejechać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~baba 2014-01-11 (13:43) 10 miesięcy 13 dni 7 godzin i 21 minut temu

Proponuję pozamykać wszystkie skrzyżowania. Karać trzeźwych kierowców są zagrożeniem na drogach.

odpowiedz

4
2
~kolka 2014-01-11 (12:50) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 14 minut temu

To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
2
~kolega marka 2014-01-11 (12:41) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 23 minuty temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy w polsce

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
6
~gkm 2014-01-11 (10:25) 10 miesięcy 13 dni 10 godzin i 39 minut temu

kielce maja dwie ulice?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
13
~koński łeb 2014-01-11 (11:37) 10 miesięcy 13 dni 9 godzin i 27 minut temu

Skoro 97% aut kieleckich uległo już zagładzie to wreszcie będzie można tam się wybrać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~123 2014-01-11 (13:02) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 2 minuty temu

Dosyć niezwykle to wygląda..

odpowiedz

6
2
~fff 2014-01-11 (11:01) 10 miesięcy 13 dni 10 godzin i 3 minuty temu

Zabrać wszystkim pojazdy. Na pewno byli pod wpływem innych środków.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Szopka 2014-01-11 (12:40) 10 miesięcy 13 dni 8 godzin i 24 minuty temu

No jak to, to wszyscy byli tzreźwi ?????? Oooooooooo!!!! Zabrać im dożywotnio prawo jazdy, wpakowac do więziemia, nałożyć drkońską karę pieniążną i skonfiskować pojazdy a pasażerów uznać współwinnymi.

odpowiedz

17
6
~Zenek 2014-01-11 (11:41) 10 miesięcy 13 dni 9 godzin i 23 minuty temu

Wszyscy trzeżwi??? No to trzeba przeprowadzić kontrole, dlaczego wszyscy byli trzeżwi, czyżby wódy w Kielcach zabrakło? A to pech!!!

odpowiedz

23
3
~obywatel 2014-01-11 (09:49) 10 miesięcy 13 dni 11 godzin i 15 minut temu

wy barany z onetu , 30 sekund reklam by zobaczec 44 sekundy filmy , kur...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Będą kłopoty z wynikami wyborów? PKW znów przetestuje system
dodane 2014-11-24 (14:37) 6 godzin i 27 minut temu

materiał wideo

Koniec procesu Sławomira Nowaka w sprawie zegarka
dodane 2014-11-24 (11:47) 9 godzin i 17 minut temu

Prawie 40 proc. Niemców za uznaniem aneksji Krymu przez Rosję
dodane 2014-11-24 (11:19) 9 godzin i 45 minut temu

Andrzej Biernat: PiS uzna wybory dopiero, jak je wygra
dodane 2014-11-24 (08:47) 12 godzin i 17 minut temu

Prof. Kazimierz Kik: głosy nieważne to ukryty protest
dodane 2014-11-23 (14:34) 1 dzień 6 godzin i 30 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy powinno się unieważnić wybory samorządowe?

liczba oddanych głosów: 16910