Strona główna serwisu
3 osoby zginęły w wypadku w Radomsku

3 osoby zginęły w wypadku w Radomsku

Trzy osoby zginęły w wypadku, do jakiego doszło przed północną w Radomsku - poinformowała straż pożarna.
Zdarzenie miało miejsce na ul. Jagiellońskiej. Samochód osobowy opel omega wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego.

Według policji, uderzenie było tak silne, że naczepa przesunęła się kilka metrów. W wypadku zginęły trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy w wieku ok. 17-18 lat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość opla.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (340)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
105
~zan 2012-12-01 (05:27) 12 godzin i 58 minut temu

prawko od tygodnia,tatuś dał brykę,kumpel i siuśmajtka obok, no to patrzcie jaki to ja jestem asior.Szczęście,że walnął tylko w naczepę ,a nie w inne autko,bo byłoby jeszcze większe nieszczęście.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
65
~waldi 2012-12-01 (05:35) 12 godzin i 50 minut temu

Dorze, że naczepa a nie osobowy z dziećmi na tylnym siedzeniu, czyli zagrożenie na drogach zmalało. Świeć Panie nad ich duszami [*]

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
67
~Dorci@ 2012-12-01 (07:17) 11 godzin i 8 minut temu

Dalej dawajcie takim gowniarzom prawo jazdy!!!przeciez oni nawet mozgu nie maja wiec jak aj myslec za innych uczwestnikow ruchu nie mowiac juz o nich samych!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3