Strona główna serwisu
Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani
Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani

Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani

Z powodu zagrożenia wybuchem gazu straż pożarna na kilka godzin ewakuowała mieszkańców jednego z bloków w Grodzisku Mazowieckim - podaje tvp.info. Mieszkańcy powrócili już do domów.

Ewakuacja dotyczyła 40 osób z kilkunastu mieszkań bloku przy ul. Sadowej. Jednego z mieszkańców, który nie może chodzić, wyniesiono na noszach.

Służby ratunkowe zakręciły gaz. Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim powrócili już do swych domów.

Przez całe święta budynek będzie całkowicie pozbawiony dopływu gazu. Zawór główny został oplombowany. Straż pożarna wspólnie z pogotowiem gazowym nakazały przegląd całej instalacji gazowej w budynku.

Blok należy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckiego.
tvp.info

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (104)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~ech 2012-04-09 (01:10) 17 godzin i 22 minut temu

chcesz dostać PO pysku, to tylko w Guodzisku!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~trelle-morele 2012-04-08 (19:06) 23 godzin i 26 minut temu

Oby gorzały nie zabrakło. Czego i sobie też życzę!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~sojkris 2012-04-11 (18:54) 23 godzin i 38 minut temu

ta informacja nie informacja nie powinna wisieć jako news tak długo. CZY WY NIE CZUJECIE ŻE TO STARA RYBA

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~jaki 2012-04-08 (23:37) 18 godzin i 55 minut temu

To biskup nażarł się wczorajszej grochówki. Wybuchu i eksplozji nie było, gazy uszły stopniowo i rozpierzchły się w atmosferze świąt. Strażak Pawlak czuwał.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~jkhvc 2012-04-08 (20:39) 21 godzin i 53 minut temu

Tak, tak. Blok należy do Spółdzielni w Grodzisku Mazowieckiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Lukas1921 2012-04-08 (19:31) 23 godzin i 1 minutę temu

Tytuł był groźny myślałem że terroryści do Polski wpadli

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~gurix 2012-04-08 (19:19) 23 godzin i 13 minut temu

Burmistrz był kiedyś gazownikiem,czy kucharzem od rozdawania ciepłej herbaty? Jeśli ani jednym,ani drugim to powinienien siedzieć na miejscu i nie robić poruty jak Tuski i Komory po powodzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
11
~dgdf 2012-04-08 (18:57) 23 godzin i 35 minut temu

a czemu nie ma żadnego newsa na temat Małej Madzi? Co wg Was ja mam robić?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
10
~wieże 2012-04-08 (18:40) 23 godzin i 52 minut temu

DZIĘKI BOGU!!! wesołych świąt.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~onka 2012-04-08 (22:28) 20 godzin i 4 minuty temu

szkoda ze paluchowski śmieć nie wyleciał w powietrze

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (21:03) 21 godzin i 29 minut temu

Hej kieruje do ludzi z powiatu grodzisk mazowiecki kto zna ludzi z ZABLOTNIA????Chodzi mi o chlopaka starszego ktory mieszka sam z matka jacy to ludzie????piszcie tylko szczeze i bez zartow!!!wesolych swiat!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
6
~as 2012-04-08 (18:55) 23 godzin i 37 minut temu

WIĘCEJ MADZI ! MNIEJ WSZYSTKIEGO !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~59 latek 2012-04-08 (18:33) 23 godzin i 59 minut temu

taka nieszczelność można zlokalizować w dwie godziny i w dwie naprawić, chyba ze to jest wczesny gierek, rury uzyskują szczelność dzięki malowaniu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~mama Madzi 2012-04-08 (20:05) 22 godzin i 27 minut temu

Jadłam po studencku kanapkę z chlebem posmarowaną nożem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~Tomasz R. 2012-04-08 (19:59) 22 godzin i 33 minut temu

To jest fascynujące. Alutka Kossoń

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~LUDZIE 2012-04-08 (19:52) 22 godzin i 40 minut temu

LUDZIE UCIEKAJTA W GÓRY!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
5
~r 2012-04-08 (19:47) 22 godzin i 45 minut temu

jak umyć ryj bez ciepłej wody ??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~popierdolka 2012-04-08 (19:39) 22 godzin i 53 minut temu

a tam odrazu gaz ,poprostu sniadanie obiad wielkanocny daje znac o sobie... i tyle szumu na caly swiat.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (19:36) 22 godzin i 56 minut temu

Hej kieruje do ludzi ktorzy znaja ludzi z zablotnia powiat grodzisk mazowiecki a szczegolnie chodzi mi o jednego mezczyzne ktory mieszka tylko sam z matka nie powiem jak ma na imie ale wy mi powiedzcie jacy to ludzie!tylko prosze bez zartow!!!

odpowiedz