Strona główna serwisu
Policyjny nalot na agencję towarzyską w Mrągowie

Policyjny nalot na agencję towarzyską w Mrągowie

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 49-letniemu mieszkańcowi Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie), którego zatrzymali kryminalni. Mężczyzna od kilku miesięcy prowadził agencję towarzyską pod szyldem klubu hazardowego.
49-letni mieszkaniec Mrągowa od kilku miesięcy prowadził klub hazardowy. W rzeczywistości była to jednak agencja towarzyska, w której zatrudnione były kobiety świadczące usługi seksualne. Dodatkowo mężczyzna sprzedawał alkohol bez zezwolenia. Nie miał także pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z automatami do gry.

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej w Olsztynie dokładnie przeszukali pomieszczenia klubu oraz mieszkanie podejrzanego. Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz osoby pracujące w lokalu.

Zatrzymany 49-latek był wcześniej notowany za oszustwa związane między innymi z fałszowaniem dokumentów. Teraz usłyszał zarzuty stręczycielstwa i sutenerstwa, czyli nakłaniania, ułatwiania i czerpania korzyści z uprawiania prostytucji, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a dodatkowo odpowie za nielegalną sprzedaż alkoholu i nielegalne gry hazardowe. Przyznał się do części zarzutów.


Prokuratura Rejonowa w Mrągowie zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 10 tysięcy złotych.
Policja, WP.PL

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (10)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
18
~Andy 2014-02-28 (15:32) 15 godzin i 13 minut temu

hahaha... 10 tysięcy złotych to jego godzinny dochód!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~ziomek 2014-02-28 (16:30) 14 godzin i 15 minut temu

tak to jest, jak się nie ma znajomości w organizacji słońca peru :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~Ram 2014-02-28 (16:30) 14 godzin i 15 minut temu

A ilu przedstawicieli wladzy wpadlo przy okazji?

odpowiedz

zgłoś do moderacji