Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Trzy osoby nie żyją

Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Trzy osoby nie żyją

Trzy osoby zabite, a trzy ciężko ranne - to bilans nocnego wypadku na drodze krajowej nr 6. Między Płotami i Karlinem w Wicimicach osobowy volkswagen czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca osobówki podczas wyprzedzania prawdopodobnie nie zauważył jadącego z naprzeciwka auta ciężarowego. Na miejscu zginęły dwie osoby, a rano w szpitalu zmarł jeden z rannych.
TVN24/x-news

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (88)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
768
~macrus 2016-02-13 (13:33) 21 minut temu

reklama przed materiałem, faktycznie pasuje, wczasy, relaks, a potem 3 osoby nie żyją. Czy tylko mnie ten chory świat rozwala? Reklama, kasa przede wszystkim, a gdzie jakiś szacunek, współczucie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
579
~Hiena cmentarna 2016-02-13 (13:20) 34 minut temu

Trzy trupy a reklama musi być!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
180
~znajomy 2016-02-13 (13:49) 5 minut temu

Arek wyjdziesz z tego.wszyscy na Ciebie czekaja!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
63
~er23 2016-02-13 (13:28) 26 minut temu

przyczyna......brawura.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
55
~hmm 2016-02-13 (13:59) 23 godzin i 55 minut temu

Nie zauważył ? To co robił ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
49
~Bilans 2016-02-13 (13:40) 14 minut temu

Bilans ofiar smiertelnych na polskich drogach jest przerazajacy, strach jezdzic samochodem po prostu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
41
~nico 2016-02-13 (16:42) 21 godzin i 12 minut temu

Jechalem wczoraj ta droga wieczorem. Slaba widocznosc, deszcz. Ake oczywiscie kilka wozow musialo wyprzedzac i to na ciaglych mimo jazdy ok 100/h. Niekoniecznie bylo tak w tym przpadku. ale ogolnie ludziska nie za dobrze maja poukladane pod sufitem. Jak widac wszyscy sa smiertelni, nie ma bogow za kierownica. Szkoda tych ludzi ale jak sie nie jest pewnym, to sie nie wyprzedza. Dibrze, ze z drugiej strony nie bylo osobowki z rodzina w srodku. Niestety, nie ma ci liczyc na zmiane mentalnosci...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
43
~grabarz 2016-02-13 (13:57) 23 godzin i 57 minut temu

Zdarzało mi się źle ocenić sytuację na drodze podczas wyprzedzania. Ale producent mojego samochodu wymyślił hamulce, bardzo praktyczne urządzenie. Czyżby VW tego nie miał?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
33
~ZPS 2016-02-13 (14:11) 23 godzin i 43 minut temu

Wiadomości są tak przy okazji reklamy a nie reklama przy wiadomościach. Leci reklama - płynnie jasno, wyraźny dźwięk itd. Wiadomości - najpierw oczekiwanie na otwarcie, później zatrzymywanie obrazu, dźwięk dudniący ,przerwy, zawieszanie wyświetlania itd. Powinna być kara za używanie nazwy > WP.PL - WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE <. bo w tej chwili to jest tylko > WPR czyli >> wirtualny portal reklamowy - wszystko co najważniejsze to reklama !!!!!!!!!<<< Wiadomości ( w większości bzdurne i powtarzane 100 razy pod różnymi tytułami ) tylko po to by skłonić naiwnych internautów do oglądania reklam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
33
~hmm 2016-02-13 (15:20) 22 godzin i 34 minut temu

Pan redaktor sugeruje, że kierowca ciężarówki jechał bez włączonych świateł? Jak, w innym przypadku, można w nocy nie zauważyć ciężarówki jadącej z naprzeciwka?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
34
~mmmm 2016-02-13 (14:40) 23 godzin i 14 minut temu

Młodzi wracają z dyski?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
25
~marta 2016-02-13 (19:00) 18 godzin i 54 minut temu

Dla rodzin to zawsze tragedia i jedyne co należałoby tu napisać to wyrazy współczucia dla tych, którzy teraz opłakują swoich bliskich a nie wypisywać bez sensu,że na pewno młodzi z dyskoteki czy inne spekulacje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
25
~Z Karlina 2016-02-13 (13:47) 7 minut temu

Wicimice leżą między Płotami a Rymaniem ... a Karlino jest baaaaaaaaaaaardzo daleko i nie leży przy DK 6 bo tam jest obwodnica mijająca Karlino o 500 metrów !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
21
~Z. 2016-02-13 (18:19) 19 godzin i 35 minut temu

Nie z imprezy , właśnie w tym samochodzie wracał mój PRZYJACIEL z pracy z niemiec . Takie to jest sprawiedliwe . Że chwile wcześniej zmarł jego tata a teraz on :( . Miał rocznikowo 22 lata i całe życie przed sobą a Tu chwila moment i tracimy najważniejsza nam osobę :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
22
~egon 2016-02-13 (16:35) 21 godzin i 19 minut temu

To nie to,że nie zauważył tylko się przeliczył,że może zdąży.No i zdążył ale do PIOTRA.........

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
21
~barbapapa 2016-02-13 (15:11) 22 godzin i 43 minut temu

Dali byście sobie spokój z kretynizmami typu reklamy w takich przypadkach ,mam nadzieję że reklamy te odniosą odwrotny skutek od zamierzonego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~zxzxzx 2016-02-13 (20:28) 17 godzin i 26 minut temu

Czy jest sens wyprzedzać czy nie to wyprzedzać,wyprzedzać,wyprzedzać.Nawet za cenę życia.A jak wyprzedzi to potem dłużej stoi na światłach.Ale wyprzedzać,wyprzedzać ,wyprzedzać.Nawet jak widać 20 samochodów do wyprzedzenia to ten jeden trzeba wyprzedzić. 40% polskich kierowców, z pozoru normalnych ludzi, gdy siądzie za kierownicę dostaje małpiego rozumu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
17
~nik 2016-02-13 (14:42) 23 godzin i 12 minut temu

jak zawsze vw (bmw) jak zawsze stary model, jak zawsze grupa młodych osob, szczęśliwie z ciezarowka a nie z innym niewinnym kierowca

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~Maruda 2016-02-13 (20:50) 17 godzin i 4 minuty temu

"..kierowca osobowki... nie zauwazyl jadacej z przeciwka ciezarowki....".?????? Nie chce byc wredny, oczywiscie szkoda ludzi-ale co byloby gdyby zamiast ciezarowki, jechala druga osobowka lub busik z 8-9 pasazerami???? A tych co nie widza ciezarowki podczas wyprzedzania, jest znacznie wiecej!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
13
~MIRO 2016-02-13 (13:18) 36 minut temu

CIĘŻARÓWKA BYŁA PLASTIKOWA ZA 5 PLN ? CZY TACY ŚLEPI KIEROWCY OSOBÓWEK ?

odpowiedz