Strona główna serwisu
Zenon Kubiak

Zenon Kubiak

Tragiczny pożar w Dusznikach niedaleko Poznania. Zginęło dwoje małych dzieci

Tragiczny pożar w Dusznikach niedaleko Poznania. Zginęło dwoje małych dzieci

• W nocy z poniedziałku na wtorek w domu jednorodzinnym w Dusznikach w powiecie szamotulskim wybuchł pożar
• Z budynku zdołał uciec ojciec z trójką dzieci
• Niestety, nie udało się uratować dwóch chłopców w wieku 4 i 8 lat
Pożar zauważono przed godz. 23. Palił się dom jednorodzinny przy ul. Bukowskiej w Dusznikach w powiecie szamotulskim. To około 40 kilometrów od Poznania.

- W budynku znajdowało się sześć osób. Wszystkie spały na parterze. Ojciec wraz z trójką dzieci zdołał się uratować. Niestety, ogień rozwinął się tak, że odciął drogę ucieczki dwójce pozostałych dzieci, których nie udało się uratować. To dwaj chłopcy w wieku 4 i 8 lat - mówi Wirtualnej Polsce Przemysław Chojan, oficer prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Szamotułach.

W akcji gaśniczej wzięło udział 11 jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Przyczyny pożaru wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury.


Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? Wyślij nam zdjęcia. Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Twoim regionie.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (22)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
227
~Wawiak 2016-03-01 (10:10) 10 godzin i 14 minut temu

[*] serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny tych dzieci...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
189
~bibi1 2016-03-01 (11:31) 8 godzin i 53 minut temu

Boże,co za tragedia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
161
~Pepe 2016-03-01 (11:55) 8 godzin i 29 minut temu

Straszna tragedia, współczuję rodzicom biedne dzieciaczki

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
41
~jan 2016-03-01 (13:01) 7 godzin i 23 minut temu

To jest straszna tragedia,współczuję rodzicom tych maleństw.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
39
~ana 2016-03-01 (12:26) 7 godzin i 58 minut temu

Boże biedne dzieci ... płaczę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
38
~Leo 2016-03-01 (12:35) 7 godzin i 49 minut temu

[*] wyrazy współczucia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
38
~olo 2016-03-01 (12:10) 8 godzin i 14 minut temu

wielka tragedia, szczere współczucia dla rodziny

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
38
piotrekwitek1 2016-03-01 (12:25) 7 godzin i 59 minut temu

szkoda dzieciaków,przed nimi ałe zycie było,nie chciałbym tego bólu co mialy jak się palily!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
32
~mała 2016-03-01 (14:00) 6 godzin i 24 minut temu

Wyrazy współczucia. Prawdziwa tragedia. Niech Pan da Niebo chłopcom, a rodzinie ukojenie w bólu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
26
~Bettina 2016-03-01 (12:39) 7 godzin i 45 minut temu

Czujnik dymu ratuje zycie.W Niemczech jest obowiazek posiadania takowego czujnika w kazdym domostwie (poza Berlinem i Breanderburgia,ale tam tez maja ten obowiazek wprowadzic).Ludziom sie wydaje,ze zanim ogien ogarnie cale mieszkanie to minie wystarczajaco czasu,by zdazyc uciec.Niestety prawda jest taka,ze jesli ogien rozniecony zostanie np.na kanapie,to rozchodzi sie blyskawicznie po mieszkaniu.Widzialam kiedys na pokazach strazackich,jak taka kanapa tlila sie przez pierwsze dwie minuty,by w koncu zamienic sie w pochodnie,ktora swym ogiem w mgnieniu oka zajela caly pokoj ( specjalnie na ten cel urzadzony kontener).Te pierwsze minuty,byly szansa dla domownika (kaskadera),by sie uratowac.W scence tej domownik przysnal i gdyby nie sygnal czujnika dymu,byloby po nim.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~Waldi 2016-03-01 (20:00) 24 minut temu

Aż mnie ścisnęło w sercu taka tragedia . Współczuję rodzinie . ,, Niepewność jutra'' '' dobrze mówi, nigdy nie wiemy co nas czeka .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~aa 2016-03-01 (17:53) 2 godziny i 31 minut temu

To straszne,współczuję ,siedzę i płaczę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
20
piotrekwitek1 2016-03-01 (12:26) 7 godzin i 58 minut temu

chyba bym sie rzucił w ogien dla tych dzieci na miejscu ojca!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Andy 2016-03-02 (11:13) 9 godzin i 11 minut temu

Kochane maleństwa, serdecznie współczuję rodzicom. Mam synków w tym samym wieku i nie potrafię sobie wyobrazić co czują.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
4
~kkk 2016-03-02 (05:37) 14 godzin i 47 minut temu

Teraz rydzyk im pomoże inaczej diabeł da mu rozgrzeszenia . Ty złodziej w czarnej sutannie ludzie w takich sytuacjach potrzebują wsparcia , pamiętaj kościół ma pomagać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
3
~alek 2016-03-01 (11:53) 8 godzin i 31 minut temu

a ,co na to straż -bohaterska ?

odpowiedz