Strona główna serwisu
Świnoujście: wybuch na stoisku z fajerwerkami. Pożar gasiło 5 jednostek straży pożarnej

Świnoujście: wybuch na stoisku z fajerwerkami. Pożar gasiło 5 jednostek straży pożarnej

• Wybuch na stoisku z fajerwerkami w Świnoujściu
• Pożar gasiło 5 jednostek straży pożarnej
• Trzy osoby zostały poszkodowane, dwie trafiły do szpitala
• Policja ustala przyczyny wybuchu, sprawdzane jest pochodzenie petard
Pięć jednostek straży pożarnej gasiło pożar po wybuchu stoiska z fajerwerkami w Świnoujściu. Do eksplozji doszło po 14.00 na ulicy Wojska Polskiego.

Trzy osoby zostały poszkodowane, dwie z nich zostały przewiezione do szpitala.

- Wybuch nastąpił na stoisku z petardami. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz lekarze pogotowia ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że nie ma osób poszkodowanych - powiedziała nas mł. asp. Magdalena Figarska-Śnieć z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Policja ustala przyczyny wybuchu. - Sprawdzone zostanie również pochodzenie materiałów pirotechnicznych - dodała Figarska-Śnieć.

IAR, TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (148)
Nie zgadzam się z opinią
61
Zgadzam się z opinią
290
~zew 2015-12-27 (15:32) 13 godzin i 59 minut temu

Jest to jakieś wypaczenie społeczne,że można materiały pirotechniczne kupować na ulicy i u byle lajzy co liczy tylko na zysk i sprzedaje małolatom.Gdzie zezwolenia na sprzedaż?!To państwo straszy nas zabawkami z chin a samo przyzwala by dzieciakom palce urywało.Patologiczne Państwo i tyle w temacie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
41
Zgadzam się z opinią
232
~gorszy sort 2015-12-27 (15:38) 13 godzin i 53 minut temu

Kto to słyszał, żeby materiały wybuchowe trzymać niezabezpieczone na jakimś stoisku?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
62
Zgadzam się z opinią
225
~polak 2015-12-27 (15:48) 13 godzin i 43 minut temu

powinni wprowadzić zakaz sprzedaży i używania fajerwerkow osobom bez uprawnien i zakaz strzelania w obsarze zabudowanym to sa materialy niebezpieczne i wybuchowe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
53
~dddddddddddddddddddddddddddddd 2015-12-27 (16:16) 13 godzin i 15 minut temu

niektórzy to maja coś z głową, bo pierwsze fajerwerki słyszałam 15 grudnia! Dzisiaj mamy 27 grudnia a co chwilę słychac pojedyncze wystrzały o każdej porze dnia i nocy. Pamiętajac poprzednie lata, to będą tłukli pewnie spokojnie do 10 stycznia, z dnia na dzień coraz mniej, ale jednak. Tylko nie wiem po jakiego grzyba?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
64
~Ja obrońca zwierząt 2015-12-27 (16:50) 12 godzin i 41 minut temu

Zakazać fajerwerków, bo zwierzęta się bardzo ich boją.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
43
~Hill 2015-12-27 (17:47) 11 godzin i 44 minut temu

Trzy osoby poszkodowane w tym dwie trafiły do szpitala, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma poszkodowanych....??????!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
49
~Kary 2015-12-27 (17:28) 12 godzin i 3 minuty temu

Powinno się zakazać sprzedaży niebezpiecznych materiałów pirotechnicznych wprost na straganie, na ulicy, przez byle kogo, kto nie ma pojęcia co sprzedaje, i sprzedaje wszystkim jak leci, nawet małolatom i dzieciom, bo dla niego liczy się tylko szybka kasa. Ponadto zakazałbym udzielania "pożyczek na święta" wszystkim naciągaczom, złodziejom i oszustom w rodzaju rozmaitych bocianów, vivusów, providentów i różnych innych "pożyczkodawców". Ludzie są głupi i lekkomyślni, pożyczy taki od złodzieja 1000 złotych, a potem się okazuje (było maczkiem napisane w umowie), że pożyczkobiorca musi oddać 3 albo nawet 4.000 złotych. Rozbój w majestacie prawa. A przecież lichwa jest zakazana. Wiem, to nie lichwa, to "opłaty specjalne", które nie są zakazane. Rozgonić takich naciągaczy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
45
~F1 2015-12-27 (16:01) 13 godzin i 30 minut temu

Młodzi z siedmioma życiami w komputerze, za to bez doświadczenia w armii.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
34
~Made in China 2015-12-27 (16:29) 13 godzin i 2 minuty temu

Znam ten targ.WSZYSTKIE środki pirotechniczne są Made in China.Te towary są w Niemczech zabronione ! A niemiecka Zollamt poluje na polskie auta tylko ze względu na te wybuchowe środki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
37
~jiut 2015-12-27 (16:12) 13 godzin i 19 minut temu

chinskie badziewia bez atestu-miejsca publiczne nie sa do handlu takimi materialami juz dawno powinien byc taki zakaz

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
32
~wyspiarz 2015-12-27 (15:59) 13 godzin i 32 minut temu

1 osoba ranna, a wybuch bylo slychac w odleglosci 5 km

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
43
~skorpion 2015-12-27 (15:47) 13 godzin i 44 minut temu

To materiały niebezpieczne powinny być sprzedawane tylko pod nadzorem policji i straży z dala od siedzib ludzkich.Ci którzy chcą być kalekami mi nie żal ale leczyć ich poza NFZet.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
28
~qweq 2015-12-27 (16:03) 13 godzin i 28 minut temu

Chińskie fajerwerki to taki szajs, że są do tego budowane specjalne kontenery - przez całą podróż statkiem wypełnione są CO2 żeby nie mógł nastąpić samozapłon.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
25
~ass 2015-12-27 (18:31) 11 godzin temu

hahahaha....bardzo dobrze ... pozamykać i zakazać tego dziadostwa .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
29
~mela 2015-12-27 (19:20) 10 godzin i 11 minut temu

Powinni zakazać w ogóle fajerwerków, w sylwestra i w nowy rok także. Biedne zwierzątka, mój pies ma traumę już od ok. 20 grudnia, bo głupcy już wtedy strzelają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
20
~Bolek 2015-12-27 (16:01) 13 godzin i 30 minut temu

Polacy to kombinatorzy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~romek_53 2015-12-27 (20:04) 9 godzin i 27 minut temu

to w Świnoujściu już nowy rok się rozpoczął

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
17
~xyz 2015-12-27 (19:00) 10 godzin i 31 minut temu

Powinien być całkowity zakaz sprzedaży fajerwerków i petard szczególnie w sklepach Chyba chcą aby doszło do wielkiej tragedii.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~g12sz 2015-12-27 (18:28) 11 godzin i 3 minuty temu

To w końcu były te osoby poszkodowane czy nie??? Co za ciul to pisał???

odpowiedz