Strona główna serwisu
Na jeziorze Drawsko pod trzema mężczyznami załamał się lód

Na jeziorze Drawsko pod trzema mężczyznami załamał się lód

• Pod wędkarzem na jeziorze Drawsko załamał się lód
• Dwaj mężczyźni ruszyli na pomoc wędkarzowi, także wpadli do wody
• Strażacy uratowali wszystkie trzy osoby
- Strażacy uratowali trzech mężczyzn, którzy wpadli do wody na jeziorze Drawsko w woj. zachodniopomorskim. Dwóch wcześniej pospieszyło na pomoc wędkarzowi, pod którym załamał się lód - powiedział kapitan Michał Bany ze Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Do wypadku doszło niedaleko wsi Męcidół. Najpierw jedna z osób próbowała pomóc wędkarzowi w wydostaniu się, ale i pod nią załamał się lód. Wtedy na ratunek pospieszyła kolejna osoba, która również znalazła się w wodzie, dopiero przybyli na miejsce strażacy wydobyli wszystkie trzy osoby z jeziora i przekazali je ratownikom medycznym.

Przed przyjazdem ratowników na pomoc pospieszył między innymi strażak, który nie był na służbie.

Strażacy przestrzegają przed wchodzeniem na lód.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (18)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
70
~Carol 2016-01-22 (16:09) 3 godziny i 6 minut temu

Dobrze, że ich Drawa nie pociągnęła. Mieli dużo szczęścia. Teraz powinni być bardziej ostrożni. Lepiej wziąć 50 m liny, obwiązać się w pasie, a drugi koniec przywiązać do drzewa. Tak mnie dziadek uczył. Pozdrawiam.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
63
~ręce opadają... 2016-01-22 (17:45) 1 godzinę i 30 minut temu

Cały czas rosną nowe pokolenia głupków. Naturalna selekcja nie pomaga. Na Martwej Wiśle siedzą na lodzie jak idioci, a miejscy strażacy potrafią jedynie zakładać blokady.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
9
~sawa 2016-01-22 (21:26) 21 godzin i 49 minut temu

przez swoją głupotę narażają życie i zdrowie innych ludzi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
10
~karol 2016-01-22 (18:16) 59 minut temu

Rozumiem, że kosztami akcji ratowniczej zostaną obciążeni, proporcjonalnie, uratowani.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
8
~marekmarecki 2016-01-22 (20:11) 23 godzin i 4 minuty temu

Nie dramatyzujcie . Na ryby na lód chodziło się , chodzi i chodzić się będzie . Akurat dziś byłem i fajnie zmarzłem i jeszcze nałapałem sporo ryb .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
12
~pies_na_buraki 2016-01-22 (15:10) 4 godziny i 5 minut temu

No i kołek im w d... i wszystkim, którzy są tak głupawi jak ich uratowani kolesie... :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Gringom 2016-01-23 (20:28) 22 godzin i 47 minut temu

BRAWA DLA STRAŻAKÓW !!! Dziękuje , że jesteście .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
10
~kosa 2016-01-22 (18:30) 45 minut temu

Trzech troli z Platformy Obywatelskiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~DominHolandia 2016-01-23 (10:50) 8 godzin i 25 minut temu

Az kipi bezsilnoscia !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~kangoo 2016-01-22 (18:40) 35 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~dtc 2016-01-25 (10:22) 8 godzin i 53 minut temu

Bezczelność PO nie ma granic. Katarasińska tylko szczeka od kilkudziesięciu lat. Co ona zrobiła dla Łodzi. Nic.Pijana prowadziła auto.Była członkiem PZPR, następnie "Solidarności". Karierowiczka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~jack 2016-01-24 (19:07) 8 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~szklanka 2016-01-24 (16:43) 2 godziny i 32 minut temu

Producenta lodu oskarżyć o wadę fabryczna i proces wygrany

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
3
~nemo 2016-01-23 (18:01) 1 godzinę i 14 minut temu

Pani Pawłowicz to najlepszy przykład że można mieć wyższe wykształceni i być prostakiem.

odpowiedz