Trwa ładowanie...
d376jry

Został zatrzaśnięty w chłodni z piwem na całą noc. Nie zmarnował tej okazji

38-letni mieszkaniec Wisconsin, który wybrał się na zakupy do jednego z tamtejszych supermarketów, został zatrzaśnięty w chłodni z piwem. Mężczyzna zareagował na tę sytuację dość nietypowo - zamiast próbować się wydostać, został w środku na całą noc. Czas oczekiwania postanowił uprzyjemnić sobie przechowywanymi wewnątrz trunkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna zatrzaśnięty w lodówce z alkoholem na całą noc, prawdopodobnie nie był tym faktem rozczarowany.
Mężczyzna zatrzaśnięty w lodówce z alkoholem na całą noc, prawdopodobnie nie był tym faktem rozczarowany. (Twitter, Fot: @CStoreNews)
d376jry

Policja poinformowała, że według relacji mężczyzny, który utknął w chłodni, wybrał się do marketu po piwo na tyle późno, że gdy wszedł do specjalnie chłodzonego pomieszczenia z alkoholem, sklep zamknięto. Do sytuacji miało dojść około 23:50.

Pechowiec zamiast wybić szybę szklanych drzwi lodówki, postanowił... poczekać. Ponieważ zdawał sobie sprawę, że przed nim długa i zimna noc (wewnątrz panowała temperatura ok. 0 stopni Celsjusza), postanowił się pokrzepić trunkami, których mnogość miał na wyciągnięcie ręki.

Mężczyzna był uwięziony do 5:50 rano następnego dnia. W tym czasie zdążył wypić butelkę zwykłego piwa oraz trzy puszki piwa wzmacnianego. Zdążył też przewrócić stertę 30-puszkowych palet, z których trzy "paczki" były napoczęte.

Kiedy otwarto sklep, kompletnie pijany mężczyzna wyszedł nie płacąc za wypite trunki. Obsługa supermarketu zgłosiła to na policję jako kradzież.

Źródło: USA Today

d376jry

Podziel się opinią

Share

d376jry

d376jry
Więcej tematów