Trwa ładowanie...

Zatrzymano 35-latka podejrzanego o zabójstwo. Do morderstwa doszło w Katowicach

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o zabójstwo. Do zdarzenia doszło w jednym z pustostanów w Katowicach. Mężczyzna przyznał się do winy. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu nawet dożywocie.
Share
Zatrzymano 35-latka podejrzanego o zabójstwo. Do morderstwa doszło w Katowicach
Źródło: Policja
d4ib0iu

Do zabójstwa doszło w styczniu tego roku na terenie jednego z pustostanów w centrum Katowic. W mieszkaniu znaleziono zwłoki z ranami ciętymi głowy, ale z powodu braku poszlak, postępowanie zostało umorzone. Choć jak podkreślają policjanci, nikt "nie odpuścił" śledztwa.

- Wnikliwa analiza zebranego materiału dowodowego oraz przeprowadzone badania, doprowadziły ich w końcu do ustalenia sprawcy. Rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania, które zakończyły się sukcesem - przekazało Wirtualnej Polsce biuro prasowe katowickiej policji.

Policjanci dodają, że podejrzanego 35-latka udało się zatrzymać w Warszawie. Podczas przesłuchania przyznał się do zbrodni i złożył obszerne wyjaśnienia, które potwierdziły wcześniejsze ustalenia policjantów.

- W prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa,a zebrany przez śledczych materiał dowodowy, pozwolił sądowi na jego tymczasowe aresztowanie - relacjonują śledczy.

Zatrzymanemu grozi dożywocie.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4ib0iu

Podziel się opinią

Share
d4ib0iu
d4ib0iu
Więcej tematów