Trwa ładowanie...
d2adhjn

Zaskakujące zakłady posłów - obstawiają, kto wygra

Wirtualna Polska przyjęła cztery zakłady w ramach tegorocznych wyborów parlamentarnych.; Dwa dotyczą pojedynku pomiędzy Platformą Obywatelską i Prawem i Sprawiedliwością. W jednym, przedstawiciel przegranej partii będzie musiał włożyć koszulkę z odpowiednim napisem. "Jarosław Kaczyński jest the best" w przypadku przegranej PO, włoży Sławomir Neumann, a jeśli przegra PiS, koszulkę "Donald Tusk jest the best" ubierze Jan Dziedziczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskakujące zakłady posłów - obstawiają, kto wygra
(WP.PL)
d2adhjn

W drugim zakładzie PO-PiS, wyzwanie przyjęli Jarosław Gowin (PO) i Zbigniew Girzyński (PiS). Przegrany wręcza zwycięzcy swoją książkę z hymnem pochwalnym na cześć rywala. Kolejny zakład to pojedynek SLD-PSL. Eugeniusz Kłopotek (PSL) jest przekonany, że Polskie Stronnictwo Ludowe uzyska lepszy wynik od Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a Tomasz Kalita (SLD) mówi dokładnie odwrotnie. Przegrany będzie musiał przebiec się pod siedzibą partii rywala, niewykluczone, że z samym rywalem na plecach.

Głosowanie to wyzwanie! Sprawdź się w grze wyborczej

Ostatni zakład to walka o wejście do sejmu partii "Polska Jest Najważniejsza". Jeśli tak się nie stanie, to Wirtualna Polska ma na wyłączność wywiad z Pawłem Poncyljuszem o jego alternatywnych planach na przyszłość, jeśli jednak PJN-owi się uda, polityk dostanie trzy minuty dla siebie i będzie mógł wtedy powiedzieć o wszystkim, co mu leży na sercu.

Czekamy na zwycięzców, choć w tym przypadku, dla przegranych małe pocieszenie: w naszych zakładach to oni będą najważniejsi.

Reporter Wirtualnej Polski Dominika Leonowicz

d2adhjn

Podziel się opinią

Share

d2adhjn

d2adhjn
Więcej tematów