Trwa ładowanie...
d1bwab5

Zaginął Łukasz Krysa z Poznania. Trwają poszukiwania

29-letni Łukasz Krysa zaginął 17 października. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu miejsca jego pobytu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął Łukasz Krysa z Poznania. Trwają poszukiwania
(KWP w Poznaniu)
d1bwab5

Mężczyzna po raz ostatni był widziany 17 października. Tego dnia około godz. 8 wyszedł z zajmowanego przez siebie mieszkania na os. Rusa 138/15 w Poznaniu. Od tej pory nie wiadomo, co się z nim stało – nie nawiązał żadnego kontaktu z nikim ze swoich bliskich.

Poznańska policja opublikowała komunikat o jego poszukiwaniach wraz ze zdjęciem i rysopisem. Zaginiony Łukasz Krysa ma 176 cm wzrostu, atletyczną budowę ciała, włosy długie, proste i ciemne, twarz owalną, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną, skórzaną kurtkę, spodnie dżinsowe, ciemny sweter oraz buty sportowe.

d1bwab5

- Policjanci zajmujący się tą sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Łukasza Krysy z prośbą o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – apeluje Marek Kowaliński z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Komisariat mieści się przy ul. Polanka 24. Posiadane informacje można też przekazać drogą telefoniczną pod numerem 61 84 123 11 oraz 61 84 123 12.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1bwab5

Podziel się opinią

Share

d1bwab5

d1bwab5
Więcej tematów