Trwa ładowanie...

Zaginął chory na Alzheimera Tadeusz Gałuszka. Trwają poszukiwania. Widziałeś tego mężczyznę?

W czwartek ok. godz. 10.00 Tadeusz Gałuszka wyszedł z domu w Porąbce i do tej pory nie powrócił. Mężczyzna był na spacerze z psem rasy cocker spaniel. Zaginiony cierpi na chorobę Alzheimera i cukrzycę.

Share
Zaginął chory na Alzheimera Tadeusz Gałuszka. Trwają poszukiwania. Widziałeś tego mężczyznę?
Źródło: Policja
d2dkcgj

Tadeusz Gałuszka ma około 180 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała i waży około 100 kg. Ma siwe, krótkie włosy i piwne oczy. Znaki szczególne to blizny po szyciu rany szarpanej na wewnętrznej stronie prawej dłoni oraz brak uzębienia.

- W momencie wyjścia z domu ubrany był w koszulę z krótkim rękawem koloru ciemnoniebieskiego w słabo widoczną kratę, spodnie długie szare w pionowe prążki, pasek skórzany, półbuty skórzane koloru brązowego sznurowane i skarpety koloru granatowego. Mężczyzna spaceruje zazwyczaj tą sama trasą tzn. ul. Bukową, Cmentarną, następnie ul. Krakowską do centrum Porąbki - przekazało Wirtualnej Polsce biuro prasowe bielskiej policji.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2dkcgj

Podziel się opinią

Share
d2dkcgj
d2dkcgj
Więcej tematów