Trwa ładowanie...

Youtuberzy zatrzymali pedofila na Dworcu Centralnym [WIDEO +18]

Materiał został udostępniony na stronie kanału "Z dobrym słowem".

Youtuberzy zatrzymali pedofila na Dworcu Centralnym [WIDEO +18]
dsxln8g
dsxln8g

W związku z zataczającym szerokie kręgi zjawiskiem pedofilii, youtuberzy postanowili urządzić zasadzkę na konkretnego podejrzanego. Okazał się nim być 24-letni prawnik Marcin, który szukał swojej ofiary na jednym z czatów. Próbował się on umówić na seks z 13-letnią dziewczynką, mając pełną świadomość wieku osoby, z którą może rozmawiać przez Internet.

Nie wiedział tylko, że po drugiej stronie monitora znajduje się dorosły mężczyzna, planujący jego zatrzymanie w asyście policjanta. Dialog na jednym z czatów odnosił się do konkretnych propozycji seksualnych, a mężczyzna wysyłał również swoje nagie zdjęcia. Wcześniej próbował namówić swoją potencjalną ofiarę na kolację przy winie.

- Otrzymaliśmy informację o prowadzonej prowokacji dziennikarskiej, stąd zdecydowaliśmy się zabezpieczyć całą sytuację i natychmiast zatrzymać podejrzanego. Policjant po cywilnemu, błyskawicznie zareagował, kiedy tylko 24-latek pojawił się w umówionym miejscu - powiedział WawaLove.pl Artur Wojdat z warszawskiego komisariatu kolejowego.

Autorzy tej prowokacji, choć wyraźnie zbulwersowani zachowaniem pedofila, precyzyjnie zaaranżowali jego zatrzymanie na Dworcu Centralnym. Do końca zachowując zimną krew umówili się z mężczyzną przy wejściu na jeden z peronów. Ten w momencie bezpośredniego kontaktu był wyraźnie zaskoczony. Nadmienił, że jest mu wstyd i prosił, aby nie zabierać go na komendę. Zatrzymany trafił już jednak do aresztu na 3 miesiące, a za kratkami może nawet spędzić kolejne 12 lat. Opublikowany materiał przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

dsxln8g
dsxln8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsxln8g
Więcej tematów