Trwa ładowanie...
d1z8p7h

Wrocławscy policjanci poszukują oszusta-uwodziciela

Wrocławska policja poszukuje listem gończym Jacka Leszczyńskiego. Mężczyzna wyłudzał pieniądze, podszywając się m.in. pod urzędnika państwowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocławscy policjanci poszukują oszusta-uwodziciela
(dolnoslaska.policja.gov.pl)
d1z8p7h

Funkcjonariusze z wydziału ds. walki z korupcją komendy wojewódzkiej we Wrocławiu poszukują 36-letniego mężczyzny, który jest oskarżony o płatną protekcję oraz oszustwa. Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia wydał za poszukiwanym list gończy.

Mężczyzna dokonuje przestępstw na terenie całej Polski. W kontaktach z innymi osobami przedstawia się jako prokurator apelacyjny lub inny urzędnik sądowy. W zamian za pieniądze oferuje on pomoc w załatwieniu różnego rodzaju spraw w prokuraturze lub w sądzie.

Ofiarą Jacka Leszczyńskiego padają także kobiety, które uwodzi i wyłudza od nich pieniądze. Mają być one przeznaczone na leczenie znajdującego się w złym stanie zdrowotnym mężczyzny.

36-letni Jacek Leszczyński jest zameldowany we Wrocławiu. Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu, brązowe oczy i dwa tatuaże – na prawym ramieniu i prawym udzie.

Policja prosi o kontakt z Wydziałem ds. Walki z Korupcją KWP (tel. 71 340 48 78) lub najbliższą jednostką policji wszystkie osoby posiadające informacje na temat poszukiwanego mężczyzny oraz mogące wiedzieć o miejscu jego pobytu.

d1z8p7h

Podziel się opinią

Share
d1z8p7h
d1z8p7h
Więcej tematów