Trwa ładowanie...
d39b76y
IAR

Władimir Putin stwierdził, że spodziewa się ataków informacyjnych na Rosję

• Władimir Putin zarzucił opozycji i zachodnim mediom działanie na niekorzyść Rosji
• Prezydent Rosji ocenił, że media nie chcą widzieć jego kraju jako silnego
• Na sto procent będą wymyślać - mówił
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin (AFP, Fot: VASILY MAXIMOV)
d39b76y

Władimir Putin spodziewa się ataków informacyjnych na Rosję. Gospodarz Kremla mówił o tym w trakcie spotkania ze swoimi zwolennikami zrzeszonymi w Ogólnorosyjskim Froncie Narodowym.

Według Putina zachodnie media, a także rosyjska opozycja podejmują działania na rzecz zniszczenia dobrego wizerunku Rosji. W opinii rosyjskiego prezydenta, oponenci Federacji nie chcą jej widzieć jako państwa efektywnego, silnego i niezależnego.

- Wszystko co oni tworzą, nazywają dziennikarstwem, a to co nasi robią w obronie interesów, to kremlowska propaganda - stwierdził Putin. - Zobaczyli tę społeczną akcję nieśmiertelny pułk, która jest zadziwiającą demonstracją jedności narodu i teraz zastanawiają się, co by tu wymyślić, a później będą coś wymyślać w związku z wyborami do Dumy, a jeszcze później w związku z prezydenckimi wyborami. Na sto procent będą wymyślać - ostrzegał gospodarz Kremla.

Wcześniej Władimir Putin dał do zrozumienia, że organizacje otrzymujące zagraniczne granty nie powinny uczestniczyć w procesach edukacyjnych, ponieważ nie rozumieją rosyjskiej tradycji i kultury.

d39b76y

Podziel się opinią

Share
d39b76y
d39b76y
Więcej tematów