Trwa ładowanie...
di9lefm

Weekendowe utrudnienia w ruchu dla kierowców w stolicy

W związku z imprezą Wianki nad Wisłą można spodziewać się zmian w organizacji ruchu w sobotę, 20 czerwca. Wyłączona zostanie Wisłostrada na odcinku między Sanguszki a Mostem Śląsko-Dąbrowskim. Utrudnienia potrwają od soboty od godz. 21.00 do niedzieli godz. 4.00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weekendowe utrudnienia w ruchu dla kierowców w stolicy
(WawaLove.pl)
di9lefm

Objazd będzie poprowadzony ulicami: Krasińskiego, Andersa, Marszałkowską i Al. Jerozolimskimi. Zostaną zorganizowane specjalne miejsca parkingowe. W czasie wyłączenia odcinka Wisłostrady objazdami pojadą też autobusy linii 118 i 185. Bezpośrednio po zakończeniu Wianków zostaną uruchomione dodatkowe kursy linii 1 (Most Gdański - Annopol i Most Gdański - Banacha), 28 (Most Gdański - Os. Górczewska), 23 (Pl. Bankowy - Nowe Bemowo) i 26 (Pl. Bankowy - Os. Górczewska). W nocy z 20 na 21 czerwca pojadą też autobusy 509 oraz 527. Metro także będzie kursowało z większą częstotliwością.

Z kolei, wymiana nawierzchni po przebudowie odwodnienia została zaplanowana na ulicy Malborskiej. Od piątku 19 czerwca do poniedziałku 22 czerwca do godz. 4.00 będzie ona zamknięta na odcinku od Kondratowicza do św. Wincentego. W związku z tą przebudową objazdami pojadą m.in. następujące linie autobusowe:

120 (w kierunku Olesin): od skrzyżowania św. Wincentego oraz Kondratowicza ulicami: św. Wincentego - Głębocka i dalej swoją trasą;
732 (w kierunku Pustelnik): od skrzyżowania Kondratowicza i Malborskiej ulicami: Kondratowicza - św. Wincentego - Głębocka i dalej swoją trasą;
N11 (w kierunku Os. Derby): od skrzyżowania św. Wincentego i Kondratowicza ulicami: św. Wincentego - Głębocka i dalej swoją trasą.

W sobotę ulicami Warszawy przejdzie także Parada Seniorów. W czasie przemarszu (ulicami: Piękna, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i Agrykola do Centrum Sztuki Współczesnej) można spodziewać się czasowych zmian w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Szczegóły planowanych zmian dostępne są tutaj.

di9lefm

Podziel się opinią

Share
di9lefm
di9lefm
Więcej tematów