Trwa ładowanie...

Wawer: policjant po służbie zatrzymał podejrzaną o rozbój

Kobiecie może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Wawer: policjant po służbie zatrzymał podejrzaną o rozbój
d4exv3m
d4exv3m

Policjant z wydziału kryminalnego w Wawrze będąc po służbie zatrzymał kobietę podejrzewaną o dokonanie rozboju. Rozpoznał ją po rysopisie podanym przez pokrzywdzoną kilka dni wcześniej. Jak wynika z ustaleń policjantów kobieta obezwładniła pracownicę sklepu rozpylając w jej kierunku nieznaną substancję, a następnie ukradła prawie 1000 zł i złoty pierścionek. Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut rozboju.

Kilka dni temu funkcjonariusze z Wawra przyjęli zawiadomienie o rozboju. Pokrzywdzona podała rysopis kobiety, która weszła do sklepu i próbowała sprzedać jej perfumy. Gdy ta odmówiła ich kupna, w jej kierunku została rozpylona nieznana substancja. Zawiadamiająca poczuła się ociężale, nie była zdolna do jakiejkolwiek reakcji. Jak przez mgłę widziała sprawczynię wyjmującą pieniądze z szuflady, portfela oraz zdejmującą z jej ręki złoty pierścionek. Pokrzywdzona wartość strat oszacowała na kwotę prawie 1400 zł.

Kilka dni po zdarzeniu policjant z wydziału kryminalnego, w czasie wolnym od służby, zauważył na ulicy kobietę podejrzewaną o ten rozbój. Rozpoznał ją dzięki rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną. 54-letnia kobieta została zatrzymana.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanej zarzutu rozboju.

d4exv3m

Może jej grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

d4exv3m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4exv3m
Więcej tematów