Trwa ładowanie...

Warszawska językowa gra miejska

Dla każdego uczestnika nagroda gwarantowana. Do wygrania semestr nauki języka, bilety do kina, vouchery do restauracji

Warszawska językowa gra miejska
dae6izi
dae6izi

Warszawskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie! Warszawska terenowa gra językowa to ciekawy pomysł na spędzenie soboty dla osób zafascynowanych nauką języków obcych. Będzie to druga edycja zabawy, pierwsza odbyła się w czerwcu. Tym razem zostanie ona wzbogacona o kolejne atrakcje. W grze będzie też więcej elementów losowych - zapowiadają organizatorzy.

Dla każdego uczestnika zabawy są zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców - darmowe kursy semestralne! Do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, tureckiego, perskiego, arabskiego lub któregoś z języków orientalnych (japoński, chiński, koreański, hindi). Poza tym bilety do kina i kupony do wykorzystania w kawiarni i restauracji, a także zniżki na podręczniki do nauki języków obcych.

Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych - mówią organizatorzy - W każdym miejscu będziecie mieli do rozwiązania zagadkę, za rozwiązanie której dostaniecie pieczątki - drużyny, które w najszybszym czasie zdobędą wszystkie pieczątki - otrzymają nagrodę główną. W każdej szkole będą również czekać na uczestników różne atrakcje związane z daną kulturą i krajem. Wszystkie osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane!

dae6izi

Start: sobota, 20 września, godz. 11.00, ul. Cicha 1/2 (Powiśle)

Udział w grze jest bezpłatny.

dae6izi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dae6izi
Więcej tematów