Trwa ładowanie...

Za darmo: warzywniak z kulturą

W ferie licealiści nie muszą się nudzić. W zamian za wykonane zadania każdy z biorących udział w zabawie dostaje bilet do kina!

Za darmo: warzywniak z kulturą
d2ejv41
d2ejv41

Zostajesz w ferie w Warszawie choć na kilka dni? Sądzisz, że znowu pozostaje Ci tylko gapienie się w telewizor, komputer i narzekanie na nudę? Nie tym razem! W Warszawie na czas ferii otwarty zostanie „Warzywniak z kulturą” – akcja, dzięki której niezwykle spędzisz czas ze znajomymi i jeszcze otrzymasz za to nagrodę! - obiecuje Stowarzyszenie Polska Młodych.

Dzięki stypendium CHDWP („Choćby Dla Własnej Przyszłości”): wparciu finansowemu i szkoleniom z zarządzania projektami, warszawscy licealiści odważyli się na zorganizowanie akcji pod przewrotnym tytułem - „Warzywniak z kulturą”. Sklep z warzywami a kultura? Na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwne. Nie dajcie się zwieść pozorom i poznajcie kulturalną stronę Warszawy!

Wystarczy tylko przyjść w ferie, samemu lub ze znajomymi, do Cafe Karma na Placu Zbawiciela. Tam otrzymacie wyzwanie - musicie przejść przez trasę złożoną z miejsc kultury i nie tylko! Przekonacie się na własnej skórze, jak dużo intrygujących miejsc można odkryć w Warszawie! Utrwalajcie swój pobyt w tych miejscach na filmie, zdjęciach - koniecznie nam je pokażcie przy odbiorze nagród! Za udział w grze otrzymujecie nagrodę: bilet do kina dla każdego z grupy. Brzmi nieźle, prawda? W takim razie zbierajcie ekipę i do zobaczenia w Warzywniaku.

Więcej informacji TUTAJ

d2ejv41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ejv41
Więcej tematów