Trwa ładowanie...

Za darmo: Piknik Europejski w Łazienkach Królewskich

Na gości czeka 10 tysięcy pączków oraz napoje. Dodatkowo, wstęp do łazienkowskich obiektów od 1 do 4 maja będzie bezpłatny

Za darmo: Piknik Europejski w Łazienkach Królewskich
d4ag1yr
d4ag1yr

1 maja 2014 roku Łazienki Królewskie w Warszawie zapraszają na Piknik Europejski z okazji X rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Gościem Honorowym Pikniku będzie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski z Małżonką, który posadzi w Łazienkach Dąb Wolności. W programie Pikniku są liczne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. Dodatkowo, wstęp do łazienkowskich obiektów od 1 do 4 maja będzie bezpłatny.

Piknik rozpocznie się o godzinie 10.00 uroczystością posadzenia Dębu Wolności przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wydarzeniem tym Prezydent RP zainauguruje ogólnopolską akcję sadzenia Dębów Wolności, dlatego dokona tego w asyście młodzieży, urodzonej 4 czerwca 1989 roku – w dniu pierwszych demokratycznych wyborów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą być obecni przy tym wyjątkowym wydarzeniu, w okolice Nowej Oranżerii (wejście od ulicy Gagarina lub ulicy Parkowej) - mówią organizatorzy.

Prezydent spotka się tam też z dziećmi, urodzonymi w dniu wejścia Polski do Unii Europejskiej, czyli 1 maja 2004 roku, dlatego również 10-latków, oczywiście z rodzicami, zaprasza się do sadzenia z Prezydentem Dębu Wolności. Tych, którzy chcą wziąć udział w tej wyjątkowej uroczystości, prosimy o wysłanie e-maila, informującego o planowanym przybyciu na uroczystość, na adres: piknik@lazienki-krolewskie.pl. - dodają oraganizatorzy.

d4ag1yr

Wszyscy, którzy zdecydują się spędzić pierwszy dzień maja na Pikniku Europejskim, będą mieli okazję nie tylko do zabawy, będzie też chwila na relaks i artystyczne doznania. Piknikowi będzie towarzyszyć muzyka w wykonaniu orkiestr dętych. Przez cały dzień odbywać się będą animacje dla dzieci i pokazy dla dorosłych w specjalnie przygotowanej strefie leżakowania w pobliżu Nowej Oranżerii, na Łące Polskiej, w Pawilonie przy Podchorążówce oraz w Alei Chińskiej. Dla gości przygotowano poczęstunek - 10 tysięcy pączków oraz napoje przygotowane przez sponsorów wydarzenia Piknik zakończy się spektaklem muzycznym w wykonaniu Teatru Chorea o godzinie 19.00 w Amfiteatrze.

d4ag1yr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ag1yr
Więcej tematów