Trwa ładowanie...
d3p0oud

Uczestnik ataku na romskie koczowisko poszukiwany. Widziałeś go?

• Rekowska: nad wyjaśnieniem sprawy pracują policjanci z różnych pionów
• Policja poszukuje uczestnika ataku na romskie koczowisko
• Osoby posiadające informacje dotyczące sprawy są proszone o kontakt pod numerem 997
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnik ataku na romskie koczowisko poszukiwany. Widziałeś go?
(Policja pomorska)
d3p0oud

- Nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem sprawców pracują policjanci z różnych pionów. Jedną z osób biorących udział w zdarzeniu jest mężczyzna, którego portret publikujemy. Ma on 25-30 lat, ok. 190-195 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała - wylicza mł. asp. Lucyna Rekowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Dlaczego policja poszukuje mężczyzny? W środowy wieczór, 11 maja, doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Po meczu piłkarskim między Lechią Gdańsk a Legią Warszawa, kilkunastoosobowa grupa pseudokibiców zaatakowała romskie koczowisko. W efekcie 15 mieszkańców wraz piątką dzieci uciekło.

Mimo telefonów, policjanci pojawili się na miejscu dopiero następnego dnia. W gdańskim garnizonie toczy się już wewnętrzne postępowanie w sprawie ewentualnych nieprawidłowości. Na razie zawieszono dwóch funkcjonariuszy.

d3p0oud

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod numerami telefonów 58 32-16-222 (całodobowo), 58 32-16-260 (w godzinach 7.00 - 15.00) lub pod numerami alarmowymi 997 i 112.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3p0oud

Podziel się opinią

Share
d3p0oud
d3p0oud