Trwa ładowanie...
d2b8tnh

Turysta nie posłuchał zakazu i dotknął dzikiego konia. Szybko pożałował

Turysta wypoczywający u wybrzeży Maryland w USA zignorował znaki ostrzegawcze mówiące o tym, by nie dotykać dzikich zwierząt i poniósł za to bolesną karę. Koń nie okazał mu żadnej litości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turysta nie posłuchał zakazu i dotknął dzikiego konia. Szybko pożałował
(Youtube.com)
d2b8tnh

Wyspa Assateague na Oceanie Atlantyckim słynie z dzikich koni. Zwierzęta zamieszkują ją od XVII w. i są częstymi gośćmi na plażach i ulicach odwiedzanych przez turystów. Rzadko kiedy lubią być jednak dotykane przez ludzi, dlatego na Assateague można znaleźć wiele znaków ostrzegawczych mówiących o tym, by się do nich nie zbliżać i ich nie dokarmiać.

Jeden z turystów widząc dzikiego konia, postanowił jednak zaryzykować. Na reakcję zwięrzęcia nie trzeba było długo czekać. Gdy tylko mężczyzna dotknął konia, ten natychmiast odpowiedział mu kopniakiem. I to w wyjątkowo czułe miejsce.

Sytuacja została nagrana przez jednego ze świadków. Film szybko rozniósł się po mediach społecznościowych. Można się domyślać, że pechowy turysta już więcej nie będzie zbliżał się do dzikich koni. Być może nagranie będzie także przestrogą dla innych.

d2b8tnh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zobacz także: "Misio" na balkonie. Sekundę później mężczyzna musiał uciekać

d2b8tnh

Podziel się opinią

Share
d2b8tnh
d2b8tnh
Więcej tematów