Trwa ładowanie...
d19jtvb

Tragiczny finał rodzinnej kłótni w Nowym Sączu. Nie żyje 29-latka

W Nowym Sączy tragicznie zakończyła się kłótnia rodzeństwa. Po nocnej awanturze 30-letni mężczyzna ugodził w brzuch o rok młodsza siostrę. Kobieta zmarła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny finał rodzinnej kłótni w Nowym Sączu. Nie żyje 29-latka
(WP.PL, Fot: Sławomir Kowalewski)
d19jtvb

- W dniu wczorajszym w okolicy godziny 22.00, komenda miejska policji została powiadomiona przez kobietę, że w jej miejscu zamieszkania doszło do sprzeczki pomiędzy dziećmi i prawdopodobnie oboje oni nie żyją – powiedział Wirtualnej Polsce Waldemar Starzak, prokurator rejonowy w Nowym Sączu.

- Po przyjeździe na miejsce, policjanci znaleźli przytomnego mężczyznę z otwartymi ranami brzucha. W pokoju funkcjonariusze ujawnili zwłoki 29-letniej kobiety. Miała rany kłute klatki piersiowej i pleców oraz ranę ciętą szyi – dodaje Starzak.

- Mężczyzna przed transportem do szpitala przyznał się, że pokłócił się z siostrą i ugodził ją nożem, a później sam próbował popełnić samobójstwo. Zwłoki kobiety zostały przewiezione do Collegium Medicum w Krakowie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja. Wstępnie wiadomo, że kobieta umarła na skutek gwałtownego wykrwawienia - kończy prokurator.

W chwili obecnej mężczyzna przebywa w szpitalu pod nadzorem policji, a biegli określą, czy można przedstawić mu zarzuty. Za to przestępstwo grozi od 8 lat do nawet dożywocia.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d19jtvb

Podziel się opinią

Share
d19jtvb
d19jtvb
Więcej tematów