Trwa ładowanie...

To już sto lat Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia w Warszawie!

Wielka feta w Parku Skaryszewskim będzie trwała cały weekend.

To już sto lat Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia w Warszawie!
d17lx16
d17lx16

Grochów, Saska Kępa i Gocław – te trzy niegdyś podwarszawskie osiedla, stały się częścią stolicy dokładnie 8 kwietnia 1916 roku. Mieszkańcy będą świętować to wyjątkowe stulecie przez cały weekend w Parku Skaryszewskim.

Impreza odbywa się na trzech scenach. Na pierwszej, niedzielna zabawa rozpocznie się koncertem piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Teatru N.O.R.A. Wykonawcy wystąpią o godzinie 14, a zaraz po nich zaprezentują się kolejni artyści: muzycy z projektu jazzowego Sound of Affection, folk-rockowy zespół Homo Homini, Jakub Misiniec & Piotr Szewczyk. Fani Breakoutu będą mogli usłyszeć kultowe piosenki zespołu podczas koncertu „Tribute to Tadeusz Nalepa”. Na scenie będą również obecni tancerze z Zespołu Tańca Irlandzkiego REELANDIA. Całe wydarzenie uświetni o godzinie 20:30 Rewia Szlagierów Muscialowych „Kocham Cię Broadway”.

Również na drugiej scenie czeka nas moc atrakcji! Będzie i muzycznie (min. za sprawą Zespołu Wokalnego ORION, który zaprezentuje piosenki o Warszawie czy retro recitalu Moniki Węgiel)
i tanecznie (mieszkańcy będą świadkami brazylijskiego recitalu tanecznego oraz występu tańców narodowych w wykonaniu artystów z Łodzi)
. Część satyryczna obejmie Tadeusz Ross, który przedstawi „Jestem kawał chłopa”.

Natomiast w Muszli Koncertowej będziemy mogli być świadkami kulturalnego dorobku mieszkańców Pragi-Południe. Program będzie głównie skierowany do najmłodszych: na deskach sceny wystąpią aktorzy warszawskich teatrów w przedstawieniu „Kot w Butach”. A Iluzjonista Tom „As” zaczaruje nas swoim pokazem iluzji.d17lx16
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17lx16
Więcej tematów