Trwa ładowanie...
kujawsko-pomorskie

Studio mody na żywo ! Łap trendy w Zielonych Arkadach.

Jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd - Dorota Gardias, rozchwytywana blogerka Maffashion oraz dwie bydgoskie trendsetterki Mirabelove i Estera Owczarz. Nikt tak jak one nie potrafi równie inspirująco rozmawiać o modzie. Przekonają się o tym klienci Zielonych Arkad, odwiedzając Centrum w dniu 1 października. Jesienną rewolucję modową czas zacząć.
Share
Studio mody na żywo ! Łap trendy w Zielonych Arkadach.
Źródło: Zielone Arkady
d3udvrw

Jesień bez kobiecych botków, ciepłego płaszcza oraz stylowej bomberki? - stanowcze NIE! Potwierdzają to słynne stylistki i redaktorki portali internetowych, publikując swoje TOP 10 najbliższego sezonu. Popularne znawczynie mody odwiedzą Bydgoszcz, aby* 1 października, w godz.: 13.00 – 18.00 w Zielonych Arkadach* porozmawiać o MUST HAVE najbliższych miesięcy. Impreza odbędzie się w formule studia life, które poprowadzi znana prezenterka i dziennikarka telewizyjna Dorota Gardias, a jej głównym gościem będzie najbardziej rozchwytywana polska blogerka Maffashion. Na fanów czekać będzie specjalna ścianka, na tle której będzie można zrobić sobie zdjęcie z zaproszonymi gośćmi oraz zdobyć ich autografy. Zielone Arkady to miejsce wyznaczania najnowszych modowych trendów. Nie inaczej będzie tym razem – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Zielonych Arkad. Zaprosiliśmy do siebie popularne znawczynie mody, które podpowiedzą jak znaleźć swój własny styl i skąd czerpać modowe inspiracje – dodaje.

Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni odważnie sięgają po modowe nowinki. Dlatego w strefie modnych inspiracji zarówno na Panie, jak i Panów czekać będzie profesjonalna stylistka, która udzieli fachowych porad oraz pomoże odnaleźć swój niepowtarzalny styl. Dodatkowo, przez cały tydzień,* od 1 – 9 października*, w pasażach będzie można oglądać 20, wyeksponowanych na specjalnych wyspach, niesamowitych, autorskich stylizacji stworzonych przez samą Mafasshion oraz rządzące bydgoskim światem mody trendsetterki – Mirabelove oraz Esterę Owczarz.

Mnóstwo emocji poczują uczestnicy konkursu „Szybkie zakupy, szybka stylizacja”. Spośród nadesłanych na facebooku Zielonych Arkad zgłoszeń, wybranych zostanie
5 osób, które będą miały 2h na wydanie 400 zł i przygotowanie własnych stylizacji, zgodnych z zadanym tematem. Liczyć się będzie refleks, kreatywność oraz pomysł na siebie. Zwycięzca otrzyma nagrodę - bon o wartości 1 000 zł. do wykorzystania w Centrum. Odwiedzający centrum będą mogli nie tylko zainspirować się stylem wielkich gwiazd i wziąć udział w konkursie, ale także skorzystać z wyjątkowych rabatów, które w dostępne będą większości sklepów w dniach:* 1 i 2 października.* Miłośniczki mody, fani trendów - już 1 października w Zielonych Arkadach czekać będzie moc modowych inspiracji, którym nie sposób się oprzeć. Rewolucję modową czas zacząć!

Więcej na: http://zielonearkady.com.pl/

d3udvrw

Podziel się opinią

Share
d3udvrw
d3udvrw
Więcej tematów