Trwa ładowanie...
dgtocdy
kierowca

Stojąc na światłach, napastował młodą rowerzystkę. Dostał to, na co zasłużył

Pewien motocyklista przypadkowo nagrał, jak pasażer samochodu dostawczego napastował seksualnie rowerzystkę. Kilkaset metrów dalej dziewczynie udało się go dogonić i odpłacić w najlepszy możliwy sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(YouTube(back to back news))
dgtocdy

Incydent miał miejsce w samym centrum Londynu. Na nagraniu widać, jak dostawczak zatrzymuje się na światłach obok młodej kobiety. Na jej widok mężczyzna siedzący w fotelu pasażera kilka razy wychyla się przez okno i składa jej dwuznaczne propozycje. Widać też, jak kilkukrotnie ją obmacuje.

- Co słychać damulko? Do której szkoły chodziłaś? Chcesz zwrócić swoim rodzicom pieniądze, które w ciebie zainwestowali? Umówmy się na drinka. Dasz mi swój numer? – to tylko niektóre pytania, które usłyszała młoda rowerzystka.

Chwilę później zapaliło się zielone światło, a napastnicy odjechali. Dziewczyna jednak nie odpuściła. Motocyklista, który nagrywał całe zajście jechał za nią, by zobaczyć, jak zakończy się ta sytuacja. W końcowych scenach filmu widać, jak rowerzystka dogania dostawczaka, zatrzymuje się z piskiem opon i… z całym impetem urywa lusterko od strony kierowcy. Chwilę później do zniszczonego auta podjechał także motocyklista , który wykrzyczał kierowcy, że „dostał to, na co zasłużył”.

dgtocdy

Podziel się opinią

Share

dgtocdy

dgtocdy
Więcej tematów