Trwa ładowanie...
d3ga3oh

Śląsk. Zapłaciły za zakupy cudzą kartą bankomatową. Policja prosi o pomoc

Okazja czyni złodzieja? W przypadku dwóch kobiet, które aktualnie są poszukiwane przez częstochowskich policjantów, to powiedzenie sprawdziło się idealnie. Panie przywłaszczyły sobie kartę bankomatową i poszły na zakupy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śląsk. Policja poszukuje dwóch kobiet, które używając przywłaszczonej karty bankomatowej dokonały zakupów
Śląsk. Policja poszukuje dwóch kobiet, które używając przywłaszczonej karty bankomatowej dokonały zakupów (Cżestochowska policja)
d3ga3oh

Kobiety zapłaciły zbliżeniowo i opuściły sklep. Prawdopodobnie liczyły na to, że ujdzie im to na sucho. Jak się szybko okazało, myliły się. Częstochowscy funkcjonariusze właśnie opublikowali wizerunek złodziejek, prosząc o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Do zdarzenia doszło 13 września w jednym ze sklepów przy ul. 1-go Maja w Częstochowie. Panie zrobiły zakupy i zapłaciły za nie zbliżeniowo za pomocą przywłaszczonej karty bankomatowej.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat III Policji w Częstochowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Częstochowa Północ. Funkcjonariusze właśnie opublikowali nagranie z monitoringu, gdzie wyraźnie widać klientki sklepu, które dopuściły się przestępstwa.

d3ga3oh

Zbigniew Ziobro odwołany? Jarosław Sellin: rząd Zjednoczonej Prawicy będzie go bronił

Śląsk. Policjanci proszą o pomoc

Stróże prawa liczą teraz na pomoc internautów. "Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawczyń, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie przy ul. Kiedrzyńskiej 98 lub o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu 47 85 815 11 lub 997" - apelują mundurowi.

Warto wspomnieć, że transakcje wykonane przy pomocy cudzej karty bankomatowej są kwalifikowane jako kradzież z włamaniem. Przestępstwa te zagrożone są karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Redakcja Modna Częstochowa

d3ga3oh

Podziel się opinią

Share
d3ga3oh
d3ga3oh
Więcej tematów