Trwa ładowanie...

Skradziono wózek inwalidzki Igora. "Skradziono mu jego nogi"

"Była to zamierzona kradzież"

Skradziono wózek inwalidzki Igora. "Skradziono mu jego nogi"
d4g3nep
d4g3nep

"Prawdopodobnie ze środy na czwartek (25 na 26 maja) złodzieje ukradli mojemu bratu wózek elektryczny firmy Forest" - pisze pani Agata. - Ukradli mu jego nogi - dodaje. I prosi o pomoc.

Wózek stał w schowku rowerowym zamkniętym na klucz, w bloku przy ul. Nocznickiego 13a. - Zamek został wyłamany, a skradziony został jedynie wózek Igora. Była to więc zamierzona kradzież - relacjonuje siostra pokrzywdzonego.

Sprawa już została już zgłoszona na policję. W bloku, przy którym doszło do kradzież są zainstalowane kamery monitoringu. Będą one teraz przeglądane przez policję . Przeglądany będzie także monitoring z sąsiednich bloków. Cena takiego wózka, to ponad 10 tys. złotych.

- Wózek był identyczny jak na zdjęciu, tylko metalowe elementy były w kolorze żółtym - podkreśla pani Agata. I dodaje, że bardzo prosi, w imieniu swoim, Igora i moich rodziców o udostępnienie tej informacji.

- Igor nie może się przemieszczać po mieście bez wózka. W tej chwili jest więc uziemiony w domu - dodaje pani Agata. Jest post udostępniło już blisko 4,5 tys. osób

d4g3nep
d4g3nep
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g3nep
Więcej tematów