Trwa ładowanie...

Ruszył remont na Zakopiance. Będzie kolejny paraliż Krakowa?

• W środę rozpocznie się remont Zakopianki • Trzeba liczyć się z wielkimi utrudnieniami • Remont zakończy się w połowie maja
Share
Ruszył remont na Zakopiance. Będzie kolejny paraliż Krakowa?
Źródło: WP, Fot: MW
dn3xn23

- W nocy z wtorku na środę (5/6 kwietnia) rozpocznie się remont fragmentu ulicy Zakopiańskiej, pomiędzy ul. Brożka, a ul. Kościuszkowców. Początkowo zajęta będzie jedna z jezdni, do wysokości ul. św. Faustyny. Ruch samochodowy będzie się odbywał po drugiej stronie jezdni, po jednym pasie w każdym z kierunków - poinformowało biuro prasowe ZIKiT-u.

Jak przekazują urzędnicy odpowiedzialni za remonty, roboty drogowe na ul. Zakopiańskiej podzielone zostały na cztery etapy, każdy z nich będzie trwał około 10 dni i polegać będzie na całkowitym zamknięciu jednego pasa jezdni w obu kierunkach.

Remont zakończy się pod koniec maja.

dn3xn23

Pierwsze prace rozpoczęły się już w nocy z poniedziałku na wtorek od demontażu barier energochłonnych.

We wtorek ruch odbywał normalnie. W środę wieczorem wykonawca zmieni organizację ruchu wraz z tym prawdopodobnie nastąpi całkowity paraliż miasta.

Przypomnijmy, w tej części miasta już odbywają się dwa strategiczne remonty, które w ubiegłych tygodniach zatrzymały kierowców w wielokilometrowych korkach.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dn3xn23

Podziel się opinią

Share
dn3xn23
dn3xn23
Więcej tematów