Trwa ładowanie...
d3rpq07

Poznań: agresywny pacjent zaatakował ratownika. Policja wyznaczyła nagrodę za jego wskazanie

Od kilku miesięcy poznańska policja próbuje zidentyfikować mężczyznę, który zaatakował w szpitalu ratownika medycznego. Bezskutecznie. Komendant policji wyznaczył nagrodę, dla osoby, która pomoże w jego schwytaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiesz kim jest ten człowiek? Pomóż policji go zidentyfikować
Wiesz kim jest ten człowiek? Pomóż policji go zidentyfikować (KMP w Poznaniu)
d3rpq07

Krewki pacjent pojawił się w Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu 11 sierpnia ubiegłego roku. Na izbie przyjęć domagał się natychmiastowego przyjęcia przez lekarza. Gdy okazało się to niemożliwe, wszczął awanturę. Personel medyczny próbował go uspokoić. Wtedy mężczyzna zaatakował ratownika - uderzył go w twarz.

Napastnika uwieczniły kamery monitoringu w szpitalu. Niestety, policjantom nie udało się ustalić jego danych. Zdecydowali się więc upublicznić jego wizerunek i poprosić o pomoc wszystkich tych, którzy pomogą w identyfikacji mężczyzny.

d3rpq07

Dla osoby, która przekaże funkcjonariuszom informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa, Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną. Z policjantami, którzy prowadzą to postępowanie można kontaktować się osobiście w Komisariacie Policji Poznań Grunwald od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00. Informacje można także przekazać telefonicznie - dzwoniąc pod numer 61 84 121 11 lub 61 84 121 12 oraz numer alarmowy 997. Policja zapewnia o zachowaniu anonimowości informatora.

d3rpq07

Podziel się opinią

Share
d3rpq07
d3rpq07
Więcej tematów