Trwa ładowanie...
d37kk3t

Postępowanie przeciwko posłowi Cieślakowi będzie kontynuowane

Prokuratura będzie kontynuować postępowanie przeciwko posłowi SLD Bronisławowi Cieślakowi, ponieważ zamierza odnaleźć i przesłuchać kolejnych świadków - poinformowała prok. Joanna Kowalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej.

Share
d37kk3t

W związku z informacją podaną przez jedną ze stacji radiowych prokuratura zamierza odnaleźć dwóch świadków, którzy wypowiadali się na antenie o zajściu z udziałem Bronisława Cieślaka - dodała Kowalska.

Prokuratura dysponuje już zeznaniami kilku osób, w tym policjantów. Cieślakowi postawiono zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Kodeks karny przewiduje za to karę do 2 lat pozbawienia wolności. Poseł Cieślak był dwukrotnie przesłuchiwany, ale nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Na początku czerwca po przesłuchaniu w prokuraturze poseł Cieślak powiedział dziennikarzom, że postawiono mu zarzut z przepisów, za którymi sam całkiem niedawno głosował w Sejmie i zapytał, czy spadło pióro z ogona jakiemuś wróbelkowi. Nie przyznał się do winy i nie wykluczył politycznego podtekstu swojej sprawy. (aso)

d37kk3t

Podziel się opinią

Share
d37kk3t
d37kk3t
Więcej tematów