Trwa ładowanie...
d295muh
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Policyjne śledztwo w sprawie wpisu na Facebooku o 3-letnim uchodźcy

Policja przeszukała w Berlinie mieszkanie 26-letniego mężczyzny, który napisał na Facebooku, że śmierć 3-letniego chłopca znalezionego niedawno na brzegu morza w Turcji jest powodem do świętowania, a nie żałoby. Funkcjonariusze zarekwirowali komputer internauty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie martwego chłopca obiegło wszystkie światowe media
Zdjęcie martwego chłopca obiegło wszystkie światowe media (PAP/EPA)
d295muh

Jak podaje gazeta "Der Tagesspiegel", po rewizji mężczyznę zwolniono. Toczy się przeciwko niemu śledztwo.

26-latek z dzielnicy Hellersdorf napisał: "Nie opłakujemy (go), lecz świętujemy. Tylko jeden uchodźca, jeden uchodźca to za mało. Morze pochłonęło już wielu uchodźców".

Jak ustalił "Die Welt", autor wpisu jest bezrobotnym żyjącym z zasiłku. Od dawna rozpowszechnia na portalach społecznościowych treści wrogie cudzoziemcom i wzywa do obrony białej rasy.

Ciało trzyletniego Aylana Kurdiego znaleziono w środę rano na jednej z plaż w Bodrum nad Morzem Egejskim. Łódź, którą płynął z 11 innymi Syryjczykami usiłującymi przedostać się do Europy, zatonęła. Taki sam los spotkał jego matkę i pięcioletniego brata. Zdjęcie martwego chłopca obiegło w minionych dniach światowe media.

d295muh

Podziel się opinią

Share

d295muh

d295muh
Więcej tematów