Trwa ładowanie...

Pod postem Pereiry zawrzało na Twitterze. Komentarz internauty rozśmieszy was do łez

Samuel Pereira swoim wpisem odnoszącym się do przesłuchania Donalda Tuska wywołał zamieszanie w sieci. Internauci nie mają litości w prześmiewczych komentarzach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pod postem Pereiry zawrzało na Twitterze. Komentarz internauty rozśmieszy was do łezŹródło: Twitter
d4gf4as
d4gf4as

W związku z przesłuchaniem Donalda Tuska na ul. Rakowieckiej, w Warszawie trwa "Wielki Spacer". Zwolennicy byłego premiera, chcąc okazać mu wsparcie, spacerują w okolicach prokuratury, w której jest przesłuchiwany. Do akcji odniósł się na Twitterze Samuel Pereira, redaktor naczelny portalu TVP Info. "Panie @donaldtusk, nie mogę się zjawić na #WIELKISPACER. Jestem unieruchomiony. Myślę, że jeszcze na Rakowieckiej będzie można Pana spotkać" - napisał w poście i zamieścił pod spodem zdjęcie nogi w gipsie.

Twitter
Źródło: Twitter

Wpis, który miał być kąśliwym, zabawnym komentarzem, wywołał sporo reakcji. Chyba jednak nie takich, jakich się spodziewał Pereira, bo dowcip obrócił się przeciwko niemu. Jeden z internautów dopiekł zarówno jemu, jak i krytykowanej ostatnio TVP Info. "Oglądalność TVP Info spadła Panu na nogę?" - skwitował. "Oglądalność mała, ale prędkość spadania ogromna, więc siła duża" - wtórował inny użytkownik. Więcej komentarzy możecie zobaczyć poniżej.

Twitter
Źródło: Twitter
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4gf4as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gf4as
Więcej tematów