Trwa ładowanie...
dja3o4l

Partner Magdaleny Żuk przesłuchany przez prokuraturę

Prokuratura w Jeleniej Górze, która prowadzi śledztwo ws. śmierci 27-letniej Polki w Egipcie, przesłuchała jej partnera. Zabezpieczono także billingi rozmów telefonicznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Partner Magdaleny Żuk przesłuchany przez prokuraturę
(Facebook.com, Fot: Sprawa śmierci Magdaleny Żuk)
dja3o4l

Prowadzący śledztwo zlecili przesłuchania osób, które były na tym samym turnusie, co Żuk. Przesłuchania odbędą się w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - informuje RMF FM.

Sprawa Magdaleny Żuk

Magdalena Żuk poleciała sama na wakacje do Egiptu pod koniec kwietnia. Niedługo potem poinformowano o jej śmierci.

dja3o4l

W kurorcie dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Została przewieziona do szpitala, gdzie jednak nie chciała się poddać badaniom. Wróciła do hotelu, została wymeldowana przez rezydenta. Odwiózł ją na lotnisko, ale ze względu na jej stan nie wpuszczono ją do samolotu. Wtedy nagrano opublikowaną w internecie rozmowę. Widać, że dziewczyna nie chce odpowiadać na pytania swojego chłopaka Markusa.

Ponownie trafiła do szpitala, gdzie zmarła.Dziewczyna miała wyskoczyć z okna szpitalnego.

Egipskie służby nie przeprowadziły jeszcze jej sekcji zwłok. Ponowna ma odbyć się w Polsce. Śledztwo prowadzone jest w sprawie zabójstwa.

Sprawą zajął się także świadczący usługi detektywistyczne Krzysztof Rutkowski. Twierdzi on, że próbował nawiązać kontakt z partnerem Żuk i innymi osobami związanymi ze sprawą, ale nie chcą oni rozmawiać.

Źródło: RMF FM.

dja3o4l

Podziel się opinią

Share
dja3o4l
dja3o4l
Więcej tematów