Trwa ładowanie...
d4lohrt
Pałac Prezydencki czy Belweder? "To będzie decyzja przede wszystkim żony prezydenta"
x-news/TVN 24

Pałac Prezydencki czy Belweder? "To będzie decyzja przede wszystkim żony prezydenta"

Beata Szydło pytana, gdzie zamieszka prezydent i jego małżonka - w Pałacu Prezydenckim czy w Belwederze, odpowiedziała, że decyzja jeszcze nie zapadła. - Pan prezydent elekt mówił, że przede wszystkim będzie to decyzja żony - zaznaczyła Beata Szydło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4lohrt

Beata Szydło w środę spotka się z szefem kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego Jackiem Michałowskim, aby porozmawiać o tymczasowym miejscu pracy dla prezydenta elekta Andrzeja Dudy. - Chcemy żeby Andrzej Duda miał takie zaplecze, które będzie mógł przekształcić w swoje biuro - powiedziała Szydło.

We wtorek dyrektor prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek mówiła, że szef kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski kontaktował się z szefową sztabu Dudy z "prośbą o sformułowanie oczekiwań" prezydenta elekta w związku z jego funkcjonowaniem do czasu zaprzysiężenia, czyli do 6 sierpnia.

Szydło tłumaczyła, że o składzie Kancelarii Prezydenta w odpowiednim czasie będzie informował sam Duda. - Jest wokół niego wielu ekspertów z różnych środowisk, ci którzy pomagali mu w kampanii i tworzyli program - powiedziała.

Poinformowała też, że mimo zakończenia kampanii sztab Dudy będzie dalej funkcjonował. - Będziemy dalej pomagali organizacyjnie panu prezydentowi - zapowiedziała.

d4lohrt

Podziel się opinią

Share
d4lohrt
d4lohrt
Więcej tematów