Trwa ładowanie...

O tej toalecie usłyszała cała Polska. Są zdjęcia "przed" i "po"

O toalecie na wrocławskim komisariacie było naprawdę głośno. Zdjęcia były szokujące. Walające się po podłodze śmieci, brak toalety i pisuarów i to na komisariacie policji. Interwencja pomogła.

Share
O tej toalecie usłyszała cała Polska. Są zdjęcia "przed" i "po"
Źródło: Facebook.com
d47halv

Sprawę komisariatu nagłośnił na Facebooku działacz społeczny Patryk Tomaszewski. Pokazał zdjęcia z miejsca, w którym na co dzień muszą pracować policjanci. Zdjęcia były porażające.

"Wszędzie pełno śmieci, brudu i pajęczyn. Szafki w których policjanci trzymają swoje rzeczy są pordzewiałe, a wydobywająca się z nich woń przechodzi na ubrania. Ponoć nawet sprzątaczki mimo próśb nie chcą tam zaglądać. Przełożeni nie widzą problemu i nie reagują. Ale to nie koniec..." - opisał Tomaszewski i dał komendantom 14 dni na posprzątanie.

d47halv

"Przede wszystkim zdjęcia te pokazują duże zaniedbania w kwestii utrzymania czystości w tych pomieszczeniach, które nie powinny mieć miejsca. Dlatego Komendant Miejski Policji we Wrocławiu polecił niezwłocznie wyjaśnienie tej sytuacji i ustalenie osób odpowiedzialnych za doprowadzenie do takiego stanu" - wyjaśnił wówczas asp. szt. Paweł Petrykowski w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce.

Źródło: Facebook.com

Teraz Patryk Tomaszewski napisał, że po jego interwencji sytuacja diametralnie się zmieniła. "Posprzątano i wymalowano ściany. Udrożniono rury, naprawiono prysznic i uruchomiono węzeł sanitarny". Dodał jednak, że szatnie nadal są w piwnicy jak w bunkrze z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Zapewnił, że tym też się zajmie.

Na swoim profilu opublikował zdjęcia, jak zmienił się komisariat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Sposób na darmowy parking w miastach

d47halv

Podziel się opinią

Share
d47halv
d47halv
Więcej tematów