Trwa ładowanie...
d2b73mv

O tej toalecie usłyszała cała Polska. Są zdjęcia "przed" i "po"

O toalecie na wrocławskim komisariacie było naprawdę głośno. Zdjęcia były szokujące. Walające się po podłodze śmieci, brak toalety i pisuarów i to na komisariacie policji. Interwencja pomogła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wyglądała toaleta na komisariacie Wrocław-Fabryczna
Tak wyglądała toaleta na komisariacie Wrocław-Fabryczna (Facebook.com)
d2b73mv

Sprawę komisariatu nagłośnił na Facebooku działacz społeczny Patryk Tomaszewski. Pokazał zdjęcia z miejsca, w którym na co dzień muszą pracować policjanci. Zdjęcia były porażające.

"Wszędzie pełno śmieci, brudu i pajęczyn. Szafki w których policjanci trzymają swoje rzeczy są pordzewiałe, a wydobywająca się z nich woń przechodzi na ubrania. Ponoć nawet sprzątaczki mimo próśb nie chcą tam zaglądać. Przełożeni nie widzą problemu i nie reagują. Ale to nie koniec..." - opisał Tomaszewski i dał komendantom 14 dni na posprzątanie.

"Przede wszystkim zdjęcia te pokazują duże zaniedbania w kwestii utrzymania czystości w tych pomieszczeniach, które nie powinny mieć miejsca. Dlatego Komendant Miejski Policji we Wrocławiu polecił niezwłocznie wyjaśnienie tej sytuacji i ustalenie osób odpowiedzialnych za doprowadzenie do takiego stanu" - wyjaśnił wówczas asp. szt. Paweł Petrykowski w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce.

Źródło: Facebook.com

Teraz Patryk Tomaszewski napisał, że po jego interwencji sytuacja diametralnie się zmieniła. "Posprzątano i wymalowano ściany. Udrożniono rury, naprawiono prysznic i uruchomiono węzeł sanitarny". Dodał jednak, że szatnie nadal są w piwnicy jak w bunkrze z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Zapewnił, że tym też się zajmie.

d2b73mv

Na swoim profilu opublikował zdjęcia, jak zmienił się komisariat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Sposób na darmowy parking w miastach

d2b73mv

Podziel się opinią

Share
d2b73mv
d2b73mv
Więcej tematów