Trwa ładowanie...

Nowoczesna toaleta w Parku Praskim zdewastowana

Informację przekazał na profilu społecznościowym Zarząd Oczyszczania Miasta.

Nowoczesna toaleta w Parku Praskim zdewastowana
dhk42ff
dhk42ff

Zaledwie tydzień przetrwała elewacja nowoczesnego szaletu publicznego w Parku Praskim. Okazuje się, że toaleta została pomazana sprayem i konieczne będzie usunięcie napisów. ZOM oczywiście na bieżąco stara się likwidować efekt "działalności" wandali, jednak nie zawsze jest to od razu możliwe. Chodzi bowiem o odpowiednią temperaturę, która jest konieczna do umycia ścian.

Na szczęście toaleta jest zabezpieczona preparatami antygraffiti, stąd elewacja zostanie wyczyszczona. Być może jakimś pomysłem byłoby umieszczenie w okolicy kamer monitoringu, ale szkoda że nie wszyscy są w stanie uszanować publiczną własność i trzeba wydawać pieniądze na usunięcie napisów.

Przypomnijmy, że z okazji Światowego Dnia Toalet przypadającego 19 listopada, Zarząd Oczyszczania Miasta ustawił trzy bezdotykowe i w pełni zautomatyzowane toalety. Szalety wyróżniają się m.in. automatycznie otwieranymi drzwiami, światłem działającym na fotokomórkę czy wewnętrznymi sensorami ruchu. Wyposażenie umożliwia na przykład bezdotykowe korzystanie z podajnika na mydło a następnie wysuszenie rąk. Pisaliśmy o tym tutaj .

dhk42ff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhk42ff
Więcej tematów