Trwa ładowanie...
d10bpgp

Nowe biuro Strefy Płatnego Parkowania w Krakowie

Krakowskie biuro Strefy Płatnego Parkowania ma nową lokalizację - przy ulicy Reymonta, w budynku stadionu Wisły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe biuro Strefy Płatnego Parkowania w Krakowie
(WP, Fot: Robert Kulig)
d10bpgp

- Największym atutem biura przy stadionie Wisły jest jego dostępność. Biuro położone jest na poziomie ciągu pieszego, a osoby niepełnosprawne będą mogły zaparkować bezpośrednio przed wejściem – mówił Wirtualnej Polsce Piotr Kącki, prezes spółki Miejska Infrastruktura.

Nowe biuro jest większe i ma jedno stanowisko dodatkowe. W szczytowych momentach będzie można szybciej obsłużyć interesantów.

- Przy określaniu lokalizacji, koszty nie były brane pod uwagę. Dotychczasowe biuro na Kalwaryjskiej jest położone na górce, a parking płatny. Tutaj jesteśmy poza strefą, a niepełnosprawni mogą wjechać bezpośrednio pod wejście – dodał.

d10bpgp

Jednak jak zaznaczyli urzędnicy, najdogodniejszą formą zakupu abonamentów do strefy płatnego parkowania jest korzystanie ze sklepu internetowego.

– Staramy się poszerzać zakres usług mobilnych po to, by większość spraw związanych ze strefą płatnego parkowania, można było załatwiać przez internet. Dążymy do tego, żeby mieszkańcy w ogóle nie musieli przychodzić do biura - zakończył rozmowę z Wirtualną Polską prezes spółki Miejska Infrastruktura.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d10bpgp

Podziel się opinią

Share
d10bpgp
d10bpgp
Więcej tematów