WP

"Nasz Dziennik" na skraju upadłości. Ratunkiem mają być gadżety

Gazeta, której założycielem jest o. Tadeusz Rydzyk znalazła się w opłakanej sytuacji finansowej. Związani z nią księża proszą wiernych o wsparcie. "Nasz Dziennik" znalazł również biznesowy sposób na walkę z kryzysem - w zamian za kupno prenumeraty oferuje rozmaite gadżety za symboliczną złotówkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ojciec Tadeusz Rydzyk
Ojciec Tadeusz Rydzyk (East News)
WP

"Teraz jest czas próby, czy uda nam się razem uratować polską, niezależną, katolicką i patriotyczną prasę. (...) Bardzo Cię, Czytelniku, prosimy o powrót do codziennego czytania „Naszego Dziennika”, do jego kupowania dla sąsiada czy rodziny, do mobilizowania innych. (...) Jeśli nic by się nie zmieniło, to za niedługi czas nie będziemy w stanie wydawać „Naszego Dziennika” dalej. Oznaczałoby to zniknięcie po 21 latach istotnego głosu w polskich mediach" - pisał prezes spółki Spes, która wydaje dziennik.

Gazeta zwróciła się również z apelem do księży. "Dzisiaj, w obliczu zagrożenia istnienia 'Naszego Dziennika', zwracamy się do Ciebie i Twoich braci w kapłaństwie. 'Nasz Dziennik' jest również po to, by wspomagać Twoją pracę. By treści w nim drukowane były wzbogaceniem dyskusji i inspiracją do działań także w parafiach" - czytamy.

WP

Jednym ze sposobów wyjścia z trudnego położenia ma być nowa oferta dla czytelników. Każdy, kto zakupi prenumeratę gazety na drugie półrocze 2019, będzie mógł wybrać gadżet w cenie złotówki. Do wyboru będą blender, wentylator i zestaw misek.

Istnieje także tańszy wariant, dotyczący kwartalnej prenumeraty. Wówczas czytelnicy w wyjątkowo niskiej cenie mogą nabyć cukiernicę lub miarkę kuchenną. "Nasz Dziennik" już organizował podobne akcje promocyjne w 2016 i 2014 roku.

Źródło: "Super Express"

WP

Zobacz także: Neumann o spotkaniu Dulkiewicz-Morawiecki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP